Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítség! Nincs senkim,...

Segítség! Nincs senkim, akivel őszintén tudnék beszélni önmagamról?

Figyelt kérdés
27/f
2016. jan. 7. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Talán örülj neki... én most veszítettem el egyik barátom. Ez sokkal rosszabb, mintha nem is lett volna.
2016. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért van szükséged rá, hogy őszintén beszélj magadról?

Egyébként ha akarod, velem beszélhetsz, csak annyi, hogy én magamról nem szeretek semmit mondani és szükségem sincs rá, de téged meghallgatlak.

23/l

2016. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Inkább nem köszi. Amit írtál az nem adott túl nagy kedvet hozzá
2016. jan. 7. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Te akartál a te dolgaidról beszélni, akkor ahhoz miért kell nekem is magamról? :D logic?
2016. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is írtam volna neki, mert lány! :3
2016. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tessék,parancsolj,rajta!
2016. jan. 7. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj segíthetek megérteni magad, segíthetek bármilyen gondodon vagy csak meghallgatlak aminek nincs sok értelme ha szeretnéd.

1# Nem szabad rosszul érezned magad, mert meghalt valakid. Ha ezt teszed nem vagy tisztában bizonyos dolgokkal és nagyon rosszul kezeled halált. Szinte azért is szomorúnak kéne lenned, mert született valaki. Írj és segítek hozzáállásodon változtatni plusz informállak is.

2016. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
LeL! Inkább meghalt volna, minthogy a hülyeségem miatt elveszítsem. Ha meghalt volna, akkor azt írom le. Ezt sokan félreértik, érdekes. Na, mindegy. Rendes vagy, de tisztában vagyok a dolgokkal, úgyhogy nem kell informálni. A kérdező most gondolom nagyon örül nekem, hogy harmadszorra kommentelek számára abszolút használhatatlant. Bocsi! :D
2016. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mátmint olyan dolgokról hogy: sárga a kedvenc színem, piros pólükat hordok, mert sztem az szexi????

Szeintem menj pszichológushoz, ott beszélhetsz őszintén magadról.

Egyébként a kérdés értelmezhetetlen, mert nem említed hogy nincsenek barátaid, vagy ha vannak akkor nem aok, mert nem hallgatnak meg

Egyébként, néha segít ha egy állattal/magaddal/növénnyel/tárgyal beszélsz :)

Remélem tudtam segíteni :)

2016. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Clay Morrow ***** válasza:
Beszélj magaddal :)
2016. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!