Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » összevesztem a legjobb barátnő...

összevesztem a legjobb barátnőmmel és már bocsánatot kértem de úgylátszik nem akarja elfogadni. Ha már őszintén bocsánatot kértem és azután sem reagál akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy beleavatkoztam a magánéletébe.. és ő ugye ezt észrevette valahogy és nagyon megharagudott rám amit meg is értek. majd én őszintén bocsánatot kértem és azt mondtam hogy ez tényleg hülyeség volt. küldött egy hangüzenetet hogy köszöni ezt a hét nyolc évet. én ilyenkor már rég elkezdtem bőgni. Mert úgy gondoltam hogy ha ilyen fontosak vagyunk esmásnak akkor nem lehet így vége.. Tudom nagyon rossz dolgot követtem el de akkor sem! nem lehet így vége mert tudom hogy ennél nagyobb veszekedéseink is voltak és azokat is meg tudtuk beszélni.. és én nem akarok szétválni tőle mert már elsőtől fogva legjobb barátok vagyunk.. Nem akarom hogy vége legyen.. Kérlek titeket valaki segítsen mert én ezt már nem bírom!!!!!!

2015. dec. 28. 00:34
 1/3 anonim válasza:
Adj neki egy kis időt. Ha már voltak komoylabb problémáitok és megoldottátok akkor nincs baj. Csak egy kis idő kell neki. Légy türelmes. Valószínű majd enged és akkor meg tudjátok beszélni :)
2015. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is időre van szüksége, hagyd egy kicsit, hogy feldolgozza a történteket. Ha tényleg érezte rajtad, hogy megbántad a tetted, akkor meg kell bocsátania. Ha nem teszi, nem is volt soha igazán a barátod.
2015. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu, van, amit nem lehet megbocsátani vagy nem akarnak, lehet te most így jártál. Smemit nem írsz arórl, hogy mit csináltál, de ha ennyire bepöccent tőle a csaj, akkor gondolkozz el mélyen magadon. Őt meg hagyd lenyugodni.
2015. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!