Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hazaköltöznél a helyemben?

Hazaköltöznél a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve élek külföldön, de nagyon magányos vagyok. Eddig dolgoztam, most van az első hónap, hogy nem. Van egy kisebb összegű fix megtakarításom, illetve kapok munkanélkülit.

Szép helyen élek, már el volt tervezve, milyen irányba fogok továbbtanulni, csak...elbizonytalanodtam.

Van párom, bár rengeteget dolgozik, emiatt keveset vagyunk együtt. Ha elköltöznék haza, akkor ő nem jönne.

Néha honvágyam van, úgy érzem, nem vagyok jó helyen.

Hazamennék, ha lenne hová, de a családommal nem vagyok olyan kapcsolatban. Otthon is azt tanulnám, amit itt, csak ugye onnan megint a nulláról indulnék.


Döntésképtelen vagyok


22N


2016. jan. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hol laknod , van társad és lehet melód is . Itt vissza esnél és megbánnád . Ezt sokan meglépték , okulj az ő esetükből .
2016. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

járj szórakozni és legyenek barátaid, vagy pasik körülötted.

egyből más lesz az élet, haza se akarsz majd jönni :)

2016. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott magányos vagy úgy, hogy van párod, itt meg még az sem lenne, meg pénzed sem, életkedved sem, ambícióid se nagyon, mivel ez az ország meggyilkol minden ambíciót...
2016. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem költöznék haza. Ha már kijutottál, ott kéne megszervezned az életedet (továbbtanulás, munka stb.). A lehetőség ott mindenre megvan, itthon semmi nem lenne biztos.

Szóval inkább maradj, remélem néhány év múlva én is indulhatok el innen, ha sikerül, én gondolni sem fogok ilyenre, hogy visszajöjjek...

2016. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vissza ne gyere!


Itt nem lesznek barátaid, pénzed, munkád, párod.


Én is menni akarok a fenébe el innen!

2016. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!