Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a tervem jó lesz ha majd...

Ez a tervem jó lesz ha majd el kell kezdenem a ténylegesen magányos életet?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.


Eddig soha nem voltak barátaim és még bulizni sem voltam soha.. Még szilveszterkor sem és egy születésnapomon sem köszöntött fel senki csak a családom.


Azt mondjak a kamaszkor határozza meg hogy milyen ember leszek,így ennek a tudataban elgondolkodtam egy terven.


Nagyon szeretek versenybiciklizni.


Arra gondoltam hogy leteszem a szakmámat és utána a másodikat is aztán elmegyek dolgozni és a kis szabadidomet kitoltom biciklizessel és utana par ev múlva elmegyek egy kicsi albérletbe ahol a bicikli is elfér.


Dolgozni megyek és ha hazajövök,lezuhanyzom, beidozitem kikapcsolasra a rádiómat és elmegyek aludni.


És nap mint nap ugyan ez amíg meg nem halok.


Tudom alapból keves a szabad ido a munka mellett, de amúgy ez élhető terv?


2016. jan. 15. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Normális vagy te?
2016. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért ezzel mi a baj?
2016. jan. 15. 19:57
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha még normális is vagy így szépen lassan lesüllyedsz. Ez közel sem élhető. Egyébként úgy tervezed fogsz még tovább tanulni? Akkor már most kezdj el rá készülni, hogy abban az új közegben ne te legyél a kis magának való szerepében ücsörgő senki. Szedd össze magad még ennyi idősen semmi nem késő.
2016. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Persze, mára ez jó lesz. Mehetsz aludni. Holnap majd nem látod ilyen sötéten a jövőt. Boldog új évet! Boldog születésnapot, névnapot! És kívánom, hogy minél előbb megpillantsd azt a lányt, akinek hatására az egészet kiejted a fejedből, mintha nem is lett volna az "élhető terved"

https://www.youtube.com/watch?v=dtLHiou7anE

2016. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen tovább szeretnék tanulni egy 2. Középiskolában.


Egyébként ezt csak röviden, tömören írtam le.


Szinte minden apró részletét kitaláltam az idők folyamán.


De szerintetek ez miért nem jó ötlet? Csak ez a válasz hogy nem jó ezzel nem leszek előrébb.

2016. jan. 15. 20:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert az ember társasági lény. vannak, akik azt mondják nincs feltétlenül mindenkinek szüksége barátokra meg hogy legyen mellette valaki, de ezek az emberek azért ilyenek mert már kicsit megkeseredtek és félnek tőle nem tudnának beilleszkedni, de ha meglátnak valakit aki az ellenkezője irigység van bennük. Te is ilyen akarsz lenni?
2016. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De én mar ilyen vagyok.


Csak én azt nem állítom hogy nincs szüksége az embernek senkire, mert ez nem igaz.

2016. jan. 15. 20:23
 8/19 anonim ***** válasza:
17 évesen? ha 30 közel is így gondolod akkor kezdhetsz félni, hogy baj van. Mondom, az új sulira már most készítsd magad lelkileg, hogy tudj ismerkedni és kapcsolatokat kiépíteni. Kezdj valami hobbiba, amiről tudsz beszélgetni és okot ad az ismerkedésre, nem tudom ez a biciklis téma mennyire alkalmas erre, de biztos találsz jobbat.
2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pl. most divat ez a street workout, ha már sportolni szeretnél. Egy részt baromi jó fizikumot ad, külsőleg is megdob önbizalom szempontjából. Mi felénk is van egy park veled egy korú srácok járnak főleg, teljesen jó ismerkedés és minden más szempontból is jótékony szerintem.
2016. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért biciklizem mert nagyon élvezem.

Nagyon nagyon.


Erről nem tudok senkivel beszélgetni, mert másokat nem érdekel az hogy hátszéllel milyen gyorsan lehet gyorsulni, mennyi masodperc alatt, milyen szögben.


Másról meg nem igazán tudok beszélni.

Iskolában is csak tárgytalan témáról beszélgetek 1 emberkével, de ő vele is csak azért mert éppen nincsenek iskolában a barátai.


Hogy lehet magamat felkészíteni? Nekem foglalmam sincsen az ilyen dolgokról. :S

2016. jan. 15. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!