Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen elfoglaltságot ajánlaná...

Milyen elfoglaltságot ajánlanátok egy 16 éves magányos/aszociális fiúnak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem említed hogy jó-e neked hogy magányos és aszociális vagy...

Szerintem menj el, sétálgass szép helyeken, csodálld a természetet, és gondolkozz.

Halgass olyan zenéket amik kikapcsolnak, álmodozz, tanulj, rendszerezd a gondolataidat

írj naplót, esetleg írd le milyen dolgokat akarsz elérni az életben

csinálj valami kreatívat, trolkodj netes oldalakon ( :D )

Vagy írj ki minél több ilyen kérdést, hátha több vélasz jön!

Próbálj ki új dolgokat: egyél új ételeket pölö :)

remélem tudtam segíteni

2016. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni vagy járj el edzőterembe. Vagy csatlakozz egy focicsapathoz. Tanulj meg valami újat, főzni vagy festeni vagy kézműveskedni. Ne a neten lógj mert ott még magányosabb leszel.
2016. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sport, fényképezés, makettozás, vannak társasjáték klubbok, zenélés, festés.
2016. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem jó nekem hogy magányos vagyok.



Sportolok, országúti biciklizem, de csak nyáron lehet.

2016. jan. 8. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetés egy szintén magányos & aszociális fiúval.

Ó, itt van egy :D

14\f

2016. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van, kezdj el sportolni de surgosen! Es van mas sport is az orszaguti biciklizesen kivul, amit lehet telen is, sot egesz evben uzni, csak akarni kell
2016. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszelgetni ;-)

15/L

2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj nyelvet. Ha van egy kis nyelvérzéked és kedved is a dologhoz, akkor csak hasznodra válhat :)

Sőt, minél különlegesebb nyelvet tanulsz (mármint amit nem beszél sok nem-anyanyelvi), annál magabiztosabb leszel attól, hogy olyat tudsz, amit csak kevesen.


Én is ilyen vagyok egyébként, mint te. Suliban magánys vagyok, ehhez társul egy kis szocfób is, bár a fő tényező nem ez. Szimplán csak nem találtam hozzám hasonló introvertált embereket, az álca barátságok pedig távol állnak tőlem. Mivel nem jópofizok mindenkivel, talán beképzeltnek/bunkónak/depisnek néznek, de úgy érzem egyre kevésbé izgat :)

Nyilván ebben az is közrejátszik, hogy igaz, hogy nem a mostani sulimból, de van egy legjobb barátnőm.


Ha már itt járunk: egy barátod azért csak van, nem? Régi suli, vagy bármi? Tesó?


A nyelvtanuláson kívül (vagy ebből adódóan) még azt tudom neked ajánlani, hogy levelezz külföldiekkel.

Nekem idén augusztusban lesz 3 éve, hogy levelezek egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal, valamint most kezdtem el egy másikkal, e-mailben pedig mindig van legalább egy ember, akivel tartom a kapcsolatot.

[link]

Ha érdekel :)


És tényleg, ez azért jó, mert egy idő után már igazi barátomnak éreztem, attól függetlenül, hogy még sohasem találkoztunk, valamint ezer km-ek választanak el minket. Szóval én még ezt tudom neked ajánlani :)


Vagy csak simán dumálj a (már nem tudom, hanyadik, de) 14/f hozzászólóval :D


Egyébként van valami komolyabb oka, hogy ilyen vagy, vagy csak simán az a helyzet, mint nálam? (introvertáltság, kevés ember, akivel igazán jól érzed magad?)

2016. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
átérzem a problémádat, én is ilyen vagyok, csak lányban. :) attól függ hogy milyen fajta elfoglaltságot szeretnél. ha változtatni szeretnél ezen, akkor gondolom egy közösségibb sport, vagy ha csak szimplán unatkozol, akkor szerintem játssz, vagy nézz filmet:D :) tudom hogy nehéz aszociálisnak lenni, de talán lehet rajta változtatni, csak gondolom a fő hozzávalója az önbizalom lenne:) ha bármi baj van, nyugodtan írj:)
2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!