Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Számít egy ember életében...

Számít egy ember életében hogy az egész tinikorát otthon a szobájában tölti?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és kiskorom óta az időm 80%-t a szobámban töltöm.


Nincsenek barátaim, se ismerőseim.

Lánnyal még szinte 1x sem beszéltem úgy hogy az egy igazi beszélgetés lett volna.


Sosem voltam buliban. Csak farsangokon kiskoromban és banketten...de mindig egyedül kóvájogtam mert kellemetlenül éreztem magam egyhelyben.


A szilvesztert is mindig a családommal töltöm és irígykedem mikor s többi fiatal csoportosan megy bulizni.



Nem ismer senki a kisvárosban ahol élek... Pedig a 70% a fiatal.

És én sem tudom hogy mi hol van benne.


Még puszit sem adott lány 1x sem


Oviban a padon ücsörögten egyedül.



Egyszer elmentem egyedül mcdonaldsba, de gyorsan megvettem a kajámat és ki is rohantam onnan mert 90% ban velem egykorúak voltak ott és nagyon irígy voltam rájuk hogy van életük...


Rengeteg lány volt... Rájuk is irígykedtem hogy más fiú megkaphatjan őket.



Számítani fog a jövőben hogy 25 év (előre leírom) alatt semmi élményem nem volt?

Most úgy vagyok vele hogy ha magányos tinikorom van akkor kit érdekel hogy elmegy felettem az idő? Menjen nyugodtan... Eddig is mindenből kihagytak.


2016. jan. 17. 23:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
67%
Nehéz úgy társaságot találni, hogy nincs valami alap téma, ami köré épül az egész. Biztos érdekelnek dolgok, amire azt mondod, ez milyen jó lehet, és most itt nem a bulizásra gondolok, hanem valami hobbi, sport, művészet, valami tudományos biszbasz, zenekar. Minden hobbi körül igen nagy rajongói tábor van a neten, de biztosan a sulidban is akadnak arcok, akikkel van közös érdeklődési körötök. Valahogy így kellene elkezdeni és csatlakozni egy körhöz, aztán a többi már csak adja magát.
2016. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írtad a kerékpározást. Én gyerek koromban minden nap felpattantam rá és tekertem. Csak úgy cél nélkül. Tó partján horgásztak, leültem, néztem. Aztán beszélgettem velük és együtt horgásztam velük. A halat a mai napig utálom, akkor sem ettem meg, de jó időtöltés volt. A mai napig jó barátaim, pedig mindjárt 60 leszek... Ez az én példám. Mozdulj ki, az a lényeg és szemlélődj. Ne erőltess semmit és minden rendben lesz!
2018. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy voltam.
2020. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!