Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ijedek be be mindentől?...

Miért ijedek be be mindentől? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Miért félek mindentől? Egy egyszerű példát fogok hozni. Teszem azt látok egy horror filmből részletet vagy bármit hallok róla akkor én már ha egyedül vagyok már beképzelek dolgokat. Ez igaz akkora is mikor lefekszek aludni este vagy csak épp a ház másik részében vannak családtagjaim. Régebben az unkatestvérem sokat ijesztgetett, valahogy 6-8 éves korom között voltunk pszcihológusnál meg kivizsgáláson, hogy mi van velem. Utána jó pár évig nem volt bajom ezzel, de kb. 3 éve megint valami miatt elkezdtem félni és erről a családnak nem nagyon merek beszélni.


Mit tegyek?

Előre is köszönöm a választ. Értelmes válaszokat kérek.


13/F



2016. jan. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj, nyugodj meg. :) 13 éves vagy, ez ebben a korban normálisnak mondható a pszichológia szerint. Néhány év múlva elmúlik.
2016. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid, vagy más valaki nem terrorizál kiskorod óta folyamatosan, szimpla légzőgyakorlat sokat segíthet. Ha az agy némi plusz oxigénnel dolgozik, könnyebben oldja meg problémáit. Ha bővebben szeretnél beszélgetni írj privit.
2016. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De mégis ezt a fajta légző gyakorlatot, hogy csináljam mert klarinétozok de gondolom ez más.
2016. jan. 21. 21:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi terroról nincs itt szó.
2016. jan. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!