Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem megy a beszélgetés,...

Ha nem megy a beszélgetés, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Valamiért nem megy, nem merek.

#egyedül #Nek fogok kelleni egy lánynak se?
2016. jan. 22. 20:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem leszek depressziós, hanem már az vagyok.
2016. jan. 22. 20:56
 12/19 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, nem késő elkezdened valamit ami kiránt ebből. Nem akarsz sportolni valamit?

Középsuli is ezután jön még ott én is sokat változtam előtte én is csendes voltam, 2 legjobb barátomat ott ismertem meg, akikkel 20on évesen is legjobb kapcsolatba vagyok. van még időd változtatni, csak akarj is, mert idővel egyre nehezebb lesz.

2016. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy egyre nehezebb lesz, tapasztaltam.

De még ha csak egy emberrel kell, akkor valamennyire megy, csak ha többen vannak, akkor egy hang nem jön ki a számon.

2016. jan. 22. 21:09
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy pont azzal tudsz változtatni, ami maga a probléma. Egyszerűen gyakorolnod kell, hogy ne legyél zavarba és ez csak úgy lehetséges ha beszélgetsz minél többet és közösségben vagy. Egyedül ezen nem lehet változtatni. Nem lenne hátrány, ha nem zárkóznál be és érnének ingerek, amiről tudsz sztorizgatni, meg alapvetően több mindenhez tudnál hozzáfűzni valamit.

Tudom könnyű ezt mondani, de ehhez tényleg bele kell kapaszkodni a töködbe és változtatni :D

2016. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor nem, ha pasi akkor kb igen. A csajokat sajnos ki kell beszélni a bugyijukból. kb 10000ből 1 az akit nem.
2016. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem beszélsz, akkor valószínűleg igen.


Szóval szedd össze magad. Ha megtanulsz helyesen beszélni ("tudnÉk", ugyebár), akkor talán a bátorságod is megjön majd.

2016. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel 32/f :S
2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
IGEN!
2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nyugodtan írd le, ha olykor mégis valami kikívánkozik belőled. Bátran! Tudom, ellentmondásosnak látszik ez, de bátor vagy, és szép fokozatosan átléped a korlátaidat.


Aki meg beszólt neked, rá se ránts, az az alja nép. A többség ilyen. El kell fogadni az ő létüket is, ők a mi remek, önfejlesztő akadálypályáink, saját magukat meg ezáltal hóhérkézre adják - ez az ő ostoba döntésük, mindenki eldönti, mit csinál, aztán majd az olyan ember LES, hogy mi LESZ, akár automatikusan, beavatkozás nélkül is.


Persze fejben le lehet ugatni őket, de nem érdemes hosszasan rágódni az ostobaságukon.


Ha egyszer ők csak ilyen primitív hozzáállásuk által képesek csupán kimozdulni a saját fertőjükből, egyre körülményesebb létet gerjesztve ebből a részből, saját maguknak, az az ő döntésük...

2016. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!