Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék komunikálni?

Hogyan tudnék komunikálni?

Figyelt kérdés
Uj suliba mentem és egyszerüen nem tudok megnyilni,beszélgetni másokal, ezért utálnak is. Az egyik fiu azért utál mert csúnya vagyok. A tanulmányi helyzetem se a legjobb ezért is szoktak piszkálni. A régi osztály társaimtol épp azért jöttem el mert nem hagytak békén. Ha elkezdek beszélni aakor meg mint a robot válaszolok és össze vissza beszélek vagy éppen halkan néha vasárnap este sirni szoktam hogy holnap hétfö és suli. Hogyan tudnék lyoban felszabadulnia környezetemben?
2016. febr. 15. 18:02
 1/1 kovbal95 válasza:
Hogy csúnya vagy-e vagy sem, arról nem tudok semmit, de az tény, hogy ha ilyen probléma fennál, akkor szokták piszkálni az embert. Én rossz ötletnek tartom azt, hogy ha rosszul érzed magad a sulidban, akkor elmenj onnan máshova. Engem az egész iskola szekált általánosban és a szünetekben megvertek, de nem mentem el onnan, mert tudtam, hogy az új gyerekek mindig ki lesznek közösítve. Gondoltam, hogy lehet, hogy rosszabb lesz, és egyébként is nehéz átmenni máshova, sok herce húrcával jár. Tűrtem 8 évig, aztán elballagtam. (Örömünnep volt.) Persze sok minden van, amiről mostmár tudok, hogy ilyen helyzetrben mit lehet csinálni, utólag okosabb az ember. Viszont nem tudok rólad eleget ahhoz, hogy segíteni tudjak. Ha gondolod írhatsz privátban, ha úgy könnyebben beszélsz a személyes dolgaidról, szeretnék segíteni.
2016. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!