Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül vagyok?

Nagyon egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak egy kis bátorításra vágyok,semmi több..

Pár mondat,zene,bármi ami segít.


2016. febr. 26. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a gond?
2016. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belső üresség,magány meg ilyenek kínoznak egy ideje..:|
2016. febr. 26. 20:18
 3/8 anonim válasza:

Üdv !

Meg esik sajnos az ilyen .

Inkább a zenékkel óvatosan bánj , mert az nem mindig segít , hanem inkább még fokozhatja az egészet . Mondjuk ez a saját meg látásom . Amit javasolnék ...

Ha van barátod , vagy esetleg egy olyan családtagod akivel szívesen beszélnél , akkor hajrá . Ne szégyenlősködj :)Először nem muszáj gondokról, hanem hétköznapi dolgokról . Aztán ha bele merültök akkor csapj a lovak közé :) Légy bátor és nyitott . Ha mégse akad ilyen partner akkor van egy csomó ilyen beszélgetős oldal a netn ahol ismerkedni , beszélgetni lehet stb ... Ha ez sem válik be , akkor nézz utána a csoport foglalkozásoknak . Pontosan nem tudom hogy hívják ezeket . Én is csak halottam róla. Mikor leül egy csoport több alkalommal és beszélgetnek minden féléről. Hülyeségnek hangzik először. De egy idő után tök nagy felszabadultság jön létre a résztvevők közt és vezető közt. Mondták már sokan . Addig is amíg találsz ilyet. NE gondolkodj sokat . Főleg ne lelki dolgokon . Ne rágódj semmin . Sz*rj le mindent :) ÉS lazulj. Zenéből ütemes gyors számokat hallgass , ha hallgatsz :)

2016. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden úgy alakul ahogy legjobb fejlődésedhez, tapasztalásodhoz. Bárhogy is alakul, ha jóra vágysz s teszel érte, jó lesz. Ne félj semmitől se, minden csak neked segít előrehaladni.
2016. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedj,bárhol.

Suli, melóhely, net,kutya sétáltatás közben,akárhol.

Keress olyan fórumokat, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak.

Ha te nem teszel semmit magadért,hogyan váhatod el,hogy más tegyen?

2016. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1) A hozzáállás, mindennek a kulcsa. Lehet azt mondani, hogy "a poharam félig üres, olyan borzasztó, hogy nem ihatok meg egy egésszel" vagy "de jó, hogy van fél pohárnyi vizem, már nagyon kellett!", bár ez csupán egyetlen példa volt. Örülj az életnek, és figyeld meg az apró dolgokat ami körülvesz téged (Amelie csodálatos élete c filmet ajánlom, ott megérted mire gondolok, a youtube-on fent van egyébként). Sokkal jobb kedvű leszel, és az sokat fog segíteni a barátkozásban, mivel a derű átsugárzik másra, és utána ösztönösen a jót fogod keresni a másikban (és akár magadban is).

2) Keress valami olyan foglalkozást ahol emberekkel érintkezel; sport, kézműves, filmklub, színitanoda, bármi. Nagyon sok lehetőség van, próbálj az érdeklődési körödnek megfelelően választani.

3) Mondjuk én elég zárkózott ember vagyok, de szerintem jó egyedül lenni. Én élvezem, hogy a saját gondolataimmal elvonulhatok egy csöndes helyre, vagy csupán elfoglalom magamat. Erre jó a hobbi. Ahol bár egyedül vagy, de nem üresen; festés, rajzolás, írás, filmek, barkácsolás, nyelv, kertészkedés, főzés, varrás, zene tanulás...

4) Nekem is volt ilyen időszakom -mindenkivel megesik élete során- ebben a gondoskodás segített. Először csak egy virágot locsoltam, de az idő múlásával megszerettem azt a virágot és kötődést éreztem iránta. Utána egy házikedvencem lett -nos ha van valami ami feltétlen szeretet ad, akkor az egy kutya (ha nem tudjátok mgoldani a napi 3-4x sétát, meg hogy napközben ne legyen egyedül vagy az anyagiakat, akkor egy macskát, vagy egy nyulat ajánlok! Bár ha extrém dolgokra vágysz; [link] ).

5) Önkénteskedés vagy gyermek vasút! Ott sok veled egykorúval érintkezhetsz, ha az iskolában nem találod a helyed.

6) Ha az osztályban nincs kivel lenni, próbálj más évfolyamból vagy nagyobb/kisebbel barátkozni.

7) Próbálj a családoddal együtt lenni, öleld meg anyukádat, beszélgess a testvéreddel, sétáljatok együtt apukáddal. Ezek fontos dolgok, sajnos van amikor ez nem megoldható, de azért próbálj jó kapcsolatot ápolni a családoddal. Ó és ha van egy unokatestvéred akivel kedvelitek egymást, próbálj többször találkozni, vagy a neten beszélni.

Sok szerencsét! :)

2016. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Írj nyugodtan ha dumcsizni akarsz :-)
2016. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írj:)
2016. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!