Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érti meg senki sem...

Miért nem érti meg senki sem hogy most egyedül szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Hogy is mondjam mostanában lelki fájdalmaim vannak és most egy kis magányra van szükségem hogy feldolgozzam a történteket de ezt senki sem érti meg. szépen elmondtam a barátaimnak hogy most lécci hagyjanak mert egyedül szeretnék lenni de ezt ők nem értik meg egyből megharagudtak rám hogy én biztosan csak hazudok mert bajom van velük a legjobb barátom sem ért meg engem ő is már haragszik rám meg kibeszél mindenkivel miért nem értenek meg engem ? :(
2016. febr. 10. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudják a lelki fájdalmad okát? Ha nem tudják talán csak azt érzik, hogy elfordulsz tőlük.

De a leírásodból nekem az jön le, hogy nem lehetnek túl jó barátok. Próbáld nekik elmagyarázni még egyszer. Nem tűnnek túl megértőnek.

2016. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenkinek vannak rossz időszakai,pillanatai,amikor másra se vágyik csak az egyedüllétre. Nos. Ha rám hallgatsz ilyenkor nem szabad még jobban rágörcsölni a problémára mert csak rosszabb lesz. (Tapasztalatból mondom). Ilyenkor a legjobb ha kicsit kikapcsolódsz. Akkor abban a pillanatban ne gondolj semmire,csak arra ,hogy "egyszer minden elmúlik".
2016. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam a "lecci" az letszi.Amugy ertelek en is vagyok a maganyra.Nem kell nekik elmondani ha nem szeretned en sem szoktam.Es nem az o dolguk hogy mi a bajod eppen.Egyszeruen kozold veluk hogy foglalkozzanak a sajat eletukkel (persze normalisan) es az NEM barat aki kibeszel s hatad mogott
2016. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!