Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy imádok egyedül...

Normális, hogy imádok egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Az ilyen hétvégék a kedvenceim, amilyen a mostani is, amikor teljesen egyedül vagyok, és nem is kell mennem sehova. Ilyenkor egész nap csak olvasgatok, netezek, zenét hallgatok, rendezgetem a lakást, stb. Nem mondom, hogy mindig ezt szeretném csinálni, néha jó kimozdulni otthonról, de azért nekem az ilyen hétvégék a kedvenceim. Egy pár nap egyedüllét mindig úgy feltölt, hogy utána sokáig jó kedvű és kipihent maradok.

Legtöbb ismerősöm egy percig sem tud egyedül otthon lenni, és furcsán néznek rám, ha ezt elmesélem nekik. Tényleg olyan szokatlan, hogy valaki élvezi az egyedüllétet?


2016. febr. 13. 14:53
 1/4 anonim válasza:

Valahol ez normális, az jelenti,hogy van életed,hobbid,és számomra is nagyon fontos ez.

Azonban amikor a barátnőmmel együtt voltam,akkor is volt hogy csak kb. ennyit csináltunk mint te, de együtt, és az jobb volt.

2016. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imádod, nem ártasz vele sem magadnak, sem másoknak. Innentől kezdve abszolút normális. Nem függsz mások társaságától.

Valószínűleg nagyban introvertált természetű vagy.

2016. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tök egyedül vagyok most.

A hifiben a kedvenc cdm szól és nyomkodom a telom.

2016. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!