Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez csak egy tini probléma?

Ez csak egy tini probléma?

Figyelt kérdés
mostanában egyre többet van az hogy esténként elkezdek sírni egész nap nem történt semmi komoly nem szólt hozzám senki egy rossz szót se sőt.. és csak kitör előlem nem birom abbahagyni sírva alszok el és volt hogy sírva keltem fel mindenben csak a rosszat látom nincsenek pozitív gondolataim olyan mintha csak egyedül lennék pedig egyáltalán nem egész nap mondhatni " körülöttem forog a világ"és senki ne értene meg aztán a suliba teszek magam köré egy pajzsot hogy azt lássák hogy minden rendbe pedig nem mit tegyek ? aztán még ott van a romokban lévő szerelmi életem ami szinte levázolom : 2x is összejöttem egy pasival mind2x csomó ideig együtt voltunk 1-2 év és most megint szakítottunk de természetesen nekem még mindig tetszik és természetesen én is neki hisz beszéltünk de ő természetesen hülyít egy lánnyal hisz folyton vele ló és aszonta nem jönne vele össze és akkor mos WTF?????

2016. febr. 28. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mármint a szerelmi életem. Beszélj valakivel akiben megbízol, aki szívesen meghallgat. Beszéld ki magadból a problémáidat. Meglátod sokkal jobb lesz. Beszélj a sráccal is, hogy döntse el mit akar. 😉😊
2016. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak egy tini probléma, tomboló hormonok, majd lenyugszol. Pasiügyben meg tanuld meg, nem az számít, amit "aszontanak" hanem amit cselekednek.
2016. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én sírni nem nagyon szoktam de peszimista gondolatokkal fekszem le és kellek fel...

16f

2016. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj!
2016. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mintha csak egyedül lennék"

Nincs összefüggés.

Mert senkid sincs, nem haladsz előre emberileg s elveszettnek érzed magad.., mert elégé ez az is vagy, mert nem tudom mi problémád s nem keresel megoldást.

Hozzáállásodon változtass.

Ha tetszetek egymásnak..., mire vártok? Minden percben mind kettőtök hibás, mert nem megy másikhoz.

Akard s tegyél változástért.

2016. febr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat az utolso nagyon jó
2016. febr. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!