Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem merek ráírni egy...

Miért nem merek ráírni egy gyerekkori ismerősre?

Figyelt kérdés
Megtaláltam neten egy régi gyerekkori lányt akivel annó ugyan nem beszéltünk meg semmi de állandóan néztük egymást edzésen. És egyszerüen nem merek ráírni azt se tudom hogy mit. Régen is tetszett és most is mivel kész nő lett. vannak gondjaim mentálisan is..Önbizalomhiány stb de kiborít hogy nem tudok írni vagyis nem merek

2016. márc. 6. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan irj ra! Ha felelmeid vannak, a net ugyis nyujt egyfajta burkot. Ha elutasit? Nem tortenik semmi, max. annyi, hogy nem kell rajta tovabb gondolkodni. Ha reagal? Orulj neki, es beszelgess vele tovabb. Kezdotemanak szerintem mutatkozz be, ha még nem tortent meg, hivatkozz az edzesekre es esetleg kerdezd meg, hogy sportol-e még, hasonlok. Bizz magadban! Ha te nemhiszed el, hogy kepes vagy ra, akkor o se fogja ;) :)
2016. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remélem emlékszik rám vagy nemtudom..Mindig néztük egymást..
2016. márc. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!