Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok magányos lenni....

Nem akarok magányos lenni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A baràtaim elfordultak tőlem a családomban is elég rossz a helyzet. Nem toom miért de úgy beszélnek velem mint egy kutyával. Hacsak próbálok beszélgetni akkor is csak pofákat vágnak. Nincs kihez fordulnom. Kb 2 éve minden rendben volt nem zavart a magány de aztán azt hittem találtam egy barátot egy darabig jól mentek a dolgok de mekkorát tévedtem. Amint picit hiresebb lett már nem beszél velem és gyakran le is járat. Meg a családom is állandóan megalàz persze még az adott szitu után is hol ők hol más emberek megköveznek. Mit csináljak h legalább ne fáljon ennyire?

2016. márc. 9. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyit tehetsz, hogy megpróbálod lerázni magadról amikor bántanak vagy amikor megpróbálnak megalázni vagy esetleg ha úgy állsz anyagilag akkor elköltözhetsz tőlük és megpróbálhatsz új életet kezdeni.


Egyébként nincs semmi ötleted, hogy miért lett ilyen ellenséges a családod veled?

2016. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Klisé, de keress hobbit/sportot, akármit ami érdekel, és foglalkozz azzal, menj el ilyen rendezvényekre, versenyekre, szakkörökre, és ott megismerkedhetsz hasonló típusú emberekkel :)
2016. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 23:05

Elég nehéz őket lerázni. És nem szeretnék veszedelmes őrűltként orditozni rájuk ilyenkor. Az elköltözés jó ötlet csak még 4 hónapot várnom kell vele. És már annyira belefáradtam.

ma 23:06

Ez is jó sport meg minden és csinálom is de se időm se kedvem új emberekkel beszélgetni. Főleg nem tartós "barátságokat" kialakítani.

2016. márc. 9. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:

22:57-kor: "Nem akarok magányos lenni."


23:22-kor: "se időm, se kedvem új emberekkel beszélgetni"


Nem egész fél óra alatt ilyen nagyot fordult veled a világ? Vagy miért mondasz ellent magadnak? Vagy már magad sem tudod, hogy mit szeretnél? Kicsit össze vagy zavarodva?

2016. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet h tényleg rosszul fogalmaztam. De én csak az előző kapcsolataimat szeretném rendbehozni.
2016. márc. 10. 06:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az előző kapcsolataidat akarod rendezni, akkor őket kéne felkeresni, leülni és beszélgeti egyet nyíltan. Aztán lehet olyan dolgok derülnek ki, amit te nem is gondolnál. Pl, hogy a másik illetőnek esetleg teher lettél és nem kíván már veled barátkozni. Na az fájó tud lenni, de legalább nem rugózol tovább rajta.. Amúgy meg előbb-utóbb kénytelen az ember új kapcsolatokat kialakítani, különben ez a vergődés van, amiben te is vagy, hogy jajj magányos vagyok stb...
2016. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!