Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetek barátokat?

Hogyan szerezhetek barátokat?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, de szeretnék szerezni. Eleinte úgy voltam vele,hogy nem kellenek, de rájöttem, hogy alkalom adtán nagy hasznukat tudnám venni.

Ahol lakom, semmi közösségi hely, csak kocsmák, de az nem jön be.


2016. márc. 10. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy kis faluba laktam, 800 fős, 1 normális barátom volt a faluba akivel mégm indig tartom a kapcsolatot, pedig voltak fiatalok ott, később pedig mikor szaközépbe jártam ott szereztem 1-2 barátot, illetve egyetemi éveim alatt. Nincs semmi ha ak örnyezetetdben nincs megfelelő barát, el kell menni máshova pl. közeli városba.
2016. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fontolgatom, hogy egyszer elköltözök. Hogy mikor, az még a jövő zenéje. Lehet pár hónap, pár év.
2016. márc. 10. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz barátkozni hogy hasznukat vedd, akkor inkább e se kezd a barátkozást.
2016. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bénán fogalmaztam meg, de nem amiatt szeretnék barátokat.
2016. márc. 10. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy (korosztály), és fiú vagy lány vagy?

Tudom, hogy nem párkapcsolatot keresel, csak barátságnál ez is számít valamennyit, akárki akármit mond.

2016. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
28 éves férfi vagyok.
2016. márc. 14. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!