Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetek korombeli...

Hogyan szerezhetek korombeli fiú barátokat? 14/L

Figyelt kérdés
Nem akarok kapcsolatot meg semmi ilyesmit, csak barátságot egy fiúval. Persze az ilyen jön magától, de mégis hogyan tudnám elősegíteni?

2015. júl. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A suliban. Neten ki ne használjanak!
2015. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne kedved itt is barátkozni, akkor írj. :3

Mivel lány vagy, szerintem könnyebb barátkozni, csak az a gáz, ha közben beléd szeret a fiú. :')

15/f

2015. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj 16/F
2015. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat amit ők is, pl állj be focizni, menj el velük motorozni stb. Amúgy a lényeg: ne legyél ribis, és legyél jófej. Ilyen idős korban ha egy lány odamegy egy csapat fiúhoz, egyből elkezdenek vele perverzkedni.

Ha gondolod, írj... pár nap múlva leszek 15

2015. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Sok tanácsot én sem tudok adni én is elég magányos, magamnak való ember vagyok, de azt javaslom hogy járj el egyedül bárhová és beszélgess emberekkel. Hidd el használni fog és a léleknek is jót tesz. Én általában nem ismerkedek senkivel sem mert azt hiszem nem vagyok túl nyitott a világra, inkább magamban szoktam lemenni az itteni patakhoz, vagy az erdőben sétálgatni. Lényeg az hogy próbálj ismerkedni bárhol. 14F. :D
2015. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!