Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek? Ti mit csinálná...

Mihez kezdjek? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
teljesen elveszettnek érzem magam:( itthon többnyire ordibálnak velem,senki sem képes megölelni,akitől meg szeretném azzal nem tudok találkozni...és már egyre kevésbé bírom ezt így:( mindenkinek szüksége van ölelésekre és ilyesmikre de tőlem mintha ez meg lenne tiltva..és egyre gyengébbnek érzem magam belül,mintha már nem lenne erőm élni sem:(még sok minden van ezen kívül ami bánt de nincs erőm leírni.nem tudom hogy tegyem túl magam ezen

2016. márc. 14. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Mást nem tudok csinálni, mint várok, hátha egyszer meg tud változni a helyzet...
2016. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez így nem jó,hogy minden éjjel sírva alszok el..:(
2016. márc. 14. 00:24
 3/7 A kérdező kommentje:
és az iskolában is nehézségeim akadnak mert egyre kevésbé van erőm tanulni is:(
2016. márc. 14. 00:25
 4/7 anonim válasza:
Azta rohadt hogy mi mennyire ugyan abban a cipőben járunk 16/F Írj nyugodtan ha lelkizni akarsz vagy valami:)
2016. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Readingissexy:3 válasza:
Hidd el,én is pontosan ugyan ezt élem át! Annyit tudok mondani hogy értékeld a legkissebb örömöket is! Mert(én sem jöttem rá erre amíg nem beszéltem erről valakivel) hogy mindennap van egy kis öröm.Először is,az már jó ha reggel felkelsz(igaz hogy néha már inkább nem kelnék fel én sem.)Ezután már az is egy kissebb öröm mikor kinyitod a szekrényed és van ruhád amit feltudsz venni! Másoknak nem adatik ez meg sajnos! Tudsz mit enni,járhatsz iskolába, mert bizony ez sem lehetséges minden gyerek számára.Sokszor voltam már az öngyilkosság határán(remélem te nem vagy annyira hülye mint én!)de valami mindig vissza tartott...nem tudom pontosan hogy te milyen helyzetben vagy, hogy tudsz-e támaszkodni valakire.Egy barátra vagy bárkire...szerencsére én tudtam/tudok.Vele is azért vagyunk ennyire jóban mert mindketten ugyan azt éljük át nap mint nap.Remélem tudtam segíteni,ha csak egy keveset is! 14/l
2016. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj :)
2016. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen megölelem a lányom és a fiam(23 és 18 évesek),és azt javaslom ne hagyd magad.Csináld viccesen ha valaki visszautasit.Lányom volt ilyen egy időben.Utálta ha megölelte bárki.Aztán rgyszer az Animal planeten igy reklámoztak egy sorozatot:

-Te megölelted már ma reggel a házi hiénádat?

Nos egyik alkalommal ezzel a felkiáltással öleltem meg a lányomat.Annyira nevetett hogy elfelejtett tiltakozni!Persze azóta is sokszor elzárkózik ez elől mert nagyon nyűgös ébredés után.Olyankor(mivel nagy göndör lobonca van)közlöm a családdal hogy Simba felkelt...:)

Aztán HÁZIHIÉNAÖLELÉS!Sokszor beszáll a fiam is ilyenkor a szőnyegen kötünk ki...Szóval ne add fel.Viccelj,hátha egyszer bejön...

2016. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!