Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasival nem tudom mit kezdjek mit csinálnátok, ez helyes? 25/N

Figyelt kérdés

Mindenki ismeri de, csak rossz hírt mondanak róla mindenhol bárhol megjelenik elkezdenek róla beszélni csöndben vagy úgy, hogy nem látja. És nem tudom valamiért felkeltette az érdeklődésemet, hogy milyen is lehet valójában. Aztán elmentem discoba és mintha megérezte volna ,hogy akarok tőle valamit, vagy mintha tudta volna (még soha nem beszéltem vele) egyszer csak oda jött hozzám és megfogta a nyakam szexen kívül minden történt aztán randizni hívott el amibe én bele mentem, de megbántam. Nagyon helyes pasi magas, izmos ,de a tekintetén látszik , hogy valami nem okés vele.

Úgy néz ki mintha embert ölt volna 5 perc-el ezelőtt:D olyan elutasító, idegbeteg , agresszív arca van . Bár nagyon jól áll neki és még a szövege is lehengerlő mégis valamiért félek tőle.

Ha nevet egyet már félek a következő szótól mintha egy hóhérral beszélnék:D. És ezért is szeretném abba hagyni vele a dolgokat max 1 szex. Hogy mondjam meg neki? mert nem tudom miért félek tőle tényleg, bár velem nem volt agresszív de akkor is. Hiába jó pasi nem hiszem ,hogy össze illenénk hogy mondjam meg neki ,hogy inkább hadjuk egymást?:S mármint a szex után:D nem egyszerű eset szerintem.


2013. jún. 30. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy, mint a nők 80%-a.
2013. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne már...

Nekem is sokszor mondják, hogy ölni tudnék a szemeimmel, meg néha paráznak tőlem, mégsem bántottam eddig senkit. :)

2013. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
....nézd,szerintem hagyd a szexet vele mert egy r@hadtúl jól sikerült party kötõdést fog kiváltani belõle?Akkor ha szabadúlni akarsz majd,és nem fogsz tudni jó lessz?Ezekkel a dolgokkal nem ajánlatos szórakozni,ám te tudod.
2013. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
remélem kórházba tesz ha nemet mondasz neki
2013. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Attól, hogy fura arckifejezése van, még nem biztos, hogy agresszív. Tudsz, hallottál olyat, hogy bárkit bántalmazott volna?
2013. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!