Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam el magam hogy...

Mivel foglaljam el magam hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés

Telefonom van és először megnézem a gyakorit, utána ha nincs mit nézni már rajta akkor facebookra felmegyek megnézni a posztokat, utána youtubeon nézek pár videót és közben jönnek a gyakorira az új dolgok és ha ezeket is megunom akkor megint megyek facera és így tovább.


Ha végképpen semmi érdekes akkor lefekszem kicsit aludni és közben jönnek az új dolgok.


De már ezeket is unom.


Mivel foglalhatnám el magamat?


2016. márc. 15. 15:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azért telefonozok mert a szociális fóbiám miatt nem nagyon tudok mást csinálni azon kívül hogy itthon dolgoskodom.


17 éves vagyok.


Ha lennének barátaim akkor elő sem venném a telefont.

De mivel kicsit kissebbségi komplexusos vagyok ezért nincsenek. :/

2016. márc. 15. 18:25
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom, hogy én mivel töltöttem/töltöm az időmet.

Jó időben kerékpározom, horgászom, kertészkedem, motorozom, fotózom, kirándulok, barkácsolok, szerelek.

Rossz időben sokat olvasok. Elég sok minden érdekel a csillagászattól a történelemig , ezért végtelen mennyiségű könyv áll rendelkezésre akár online vagy e-book formájában.

Te még fiatal vagy, úgyhogy a jövődet kellene megalapoznod, ezért a face és a gyk. helyett alapozd meg az életed, tanulj szorgalmasan, hogy jó állásod legyen, aztán a sikerekkel együtt az önbizalmad is a helyére kerül. Azt meg ne várd, hogy lesznek barátaid, ha csak a telefont nézegeted.

Nekem elég nehéz elhinni, hogy valakit ennyire nem érdekel semmi. Amiket leírtam, lehet barátok nélkül is csinálni, tehát ne fogd semmilyen fóbiára és komplexusra, mert ez csak lustaság és önsajnálat.

2016. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30 vagyok, más okból de 17 évesen kb ilyen el...tt volt az életem, meg tudnám marni magam, hogy értékes időt igy el...am. Ezeket a fóbiákat , pszichológus állapította meg? Akkor miért nem kezeli. Ha meg te magadnak akkor felejtsd el és élj. Különben szerelem és szexális élmények(jó szex) adna neked löketet, hidd el sokat segít az önbecsüléseden.
2016. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Tölts le filmeket és azt nézd.

Vagy irány a sexchat. Ha nincsenek barátaid az nem baj nekem sincsenek mondjuk én elég különc vagyok. Én vagyok a legjobb tanuló a gimiben, versenyeket nyerek számítógépeket építek és még más fászságok. De hát ez van. Emiatt ne legyen kisebbség komplexusod.

A fóbiákat pedig le kell győzni. Nem félhetsz örök életedben a kudarcoktól ha nem kapok én is észbe még mindíg nem lenne barátnőm. Úgyhogy emiatt nem kell hülyülni. Amúgy itt a gyakorin elég jól eldumálgattál ezekkel ez mi a fasért nem megy élőben?

Ezt kérdezd meg magadtól.

Ha mégis összehaverkodnál valakivel egyre ügyelj ne kezd el drogozni. Ha nem lesz haverod akkor a párod majd betölti ezt az űrt az életedben úgy mint nekem. Csak nem kell beszrni beszélni kell. Amit a dilidoki mond az meg hülyeség hidd el.

Amúgy fiú vagy vagy lány?

2016. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Lehet hogy dugnod kéne.

Én is azt csinálom nap 24 ben nekem bevált.

2016. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na ugye hogy megmondtam 13 as vagyok jó szex éltet okosìt fellegekbe visz
2016. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mégis kivel szexelhetnék?...
2016. ápr. 4. 21:44
 18/18 anonim válasza:

Ha lány vagy és jók a csecsek akkor bárkivel ha fiú akkor egy ku#vával ha b#zi vagy akkor....

Akkor inkább maradj otthon.

2016. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!