Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó, magánakvaló...

Visszahúzódó, magánakvaló emberek, titeket is kiutálnak?

Figyelt kérdés

elég visszahúzódó vagyok, és sokszor vagyok egyedül, de igyekszem mindig kedvesnek lenni, habár a segítség lehet hogy néha kicsit szerencsétlenül végződik, igaz ilyen is max 1szer volt. és próbálok közvetlen lenni, de nem megy, és az osztálytársaim meg egyenesen nem bírnak és ezt ki is fejezték..(nem mennék bele a részletekbe :( )

pedig annyira igyekszem, de egyszerűen nem tudnak megkedvelni, és grimaszolva, és lenézően eltorzított arcot vágnak rám. :,( van egy barátnőm, őt viszont mindenki kedveli, és ugyanúgy viselkedek, és próbálok kedves lenni, de őt valahogy szeretik, engem meg sajnos utálnak. :( lehet hogy ilyen a kisugárzásom, nem tudom.. vagy ez az introvertált személyiséggel jár?:(


2016. márc. 21. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek megfelelj, próbáld kitapasztalni, kik fogadnak el, kikkel lehetsz jóban. Akik így viszonyulnak hozzád, ahogy írtad, amúgy sem lehetnek túl értelmes valakik, ne törődj velük.
2016. márc. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem utálom ki magamat. :)

De amúgy nem, a barátaimmal jól elvagyok, szerintem néhányan kifejezetten szimpatikusnak tartanak, bár nem tudom, mit esznek rajtam, mindenesetre nem zavartatom magam.

Az osztálytársak (rég volt)... az kényszerközösség; akinek nehezen megy az alkalmazkodás, jobban átérzi ezt, ezért meg tudom érteni, hogy ott nehéz. A beilleszkedés maszkok hordását jelenti (mit kell tennem, hogy elfogadjanak, azaz elfogadják a maszkot, amit viselek, és nem is én vagyok), egy introvertált személyiség szerintem jobb eséllyel talál barátokat közös hobbi, érdeklődés révén, ahol kevésbé van (urambocsá nincs) rákényszerülve, hogy megjátssza magát, hiszen hasonló gondolkodásúakkal van együtt. Csak hát mire kikerül egy ilyen iskolai közegből, lehet, hogy már nem is meri megkockáztatni megismerni a másikat, aki (hasonló gondolkodású lévén) szintén így áll hozzá, és elmennek egymás mellett.

2016. márc. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetem masodik eve es teljesen egyedul vagyok. nem utalnak szerencsere, de kb mintha ott se lennek. sajnos az evek soran hozzam nott az egyedullet, nekem ez jutott
2016. márc. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!