Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utálom magam?

Miért utálom magam?

Figyelt kérdés
Milyen oka lehet annak, ha valaki utálja magát?
2016. márc. 22. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemtudom
2016. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem fogadod el magad. Nem vagy tisztában az értékeiddel. Nem bízol magadban. Talán ez lehet az ok.
2016. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, sokat mondtál.

Második: Lehet, hogy igazad lehet.

2016. márc. 22. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:
De mi honnan tudjuk,hogy miért utálod magad?
2016. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Blade Bone ***** válasza:
Az egész csomagot utálod, vagy csak bizonyos részeket?
2016. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
32%

Én meg nem utálom magam. De nem is szeretem magam. Sőt senkit. Család tagokhoz is inkább csak kötődöm. Sose jön össze egy lány sem mert én sose írok vissza vagy keresem magamtól. Ez lehet nagy kezűségnek tűnik, pedig én csak ilyen vagyok. Nem akarok senkit zavarni. Van olyan hónap hogy facen is csak 1-2 ember keres. De mivel nem is vagyok fent csak napi talán 10 percet és nem keresek senkit meg is érdemlem a sorosom. Sok barátság ment tönkre már emiatt. De nekem senki nem kell. Ha én lennék együl csak a világon nem érdekelne. Meg lennék magamnak. Ha bulizni is megyek csak sok pia után engedek fel, na de akkor hu-hu. De alkoholista sem vagyok. Engem még az alkohol se érdekel annyira függő legyek. Egyszer ha iszok egy hónában bulikon, de akkor reggelre már majdnem detox. De sose Innek csak úgy mindennap egy sört sem például. Te se érdekelsz kérdező és ti sem válaszolók. Mindezek ellenére sokszor érzem ugy hogy jó lenne egy lányka mellém. Még 20 vagyok csak. Eddig egy lány tudott elviselni. Nem is értem hogy de végül is 3 évig együtt voltunk. Az meg amiatt ment tönkre hogy szombaton nem foglalkoztam vele mert én szombaton csak edzek. Ebbe senki nem szólhat bele. Így mamája temetésre se mentem el kihagyott szülinapok stb. Ennek ellenére mai napig ír. Nem tudok minek. De mindig jól esik hogy keres. De már nem úgy keres. Főleg szerintem csak azért keresget fel mert olyan szinten tudok valamit, hogy elég megfogni a vállát és kifolyik a bugyiból. Mondjuk mikor más kiscsajok kérdezgettek meg utaltak rá hogy én hogy meg mit szoktam csinálni mind egy kuva lesz rögtön. Még az olyan is akiről meg se álmodtam volna. De mit ér ez ha mint embert nem lehet elviselni? Digi dugi meg semmit se ér. Sose lesz lány aki minek is írok én

Ha elolvastad egy marha vagy.

2016. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nem jól van ez így.

Aki szeretne beszélgetni bármiről írjon nekem! Bárki írhat. Meghallgatom és biztos van közös téma is. Nem számít az se ha egy sorozat gyilkos vagy írj nyugodtan. Szeretném tanulmányozni az embert és az akarok lenni! Még az is lehet pajtik leszünk. Ha nem laksz messze tőlem még fel is jöhetsz. Megtanitalak sakkozni ha szeretnéd vagy ha tudsz játszunk egyet! Mindenre nyitott vagyok.

2016. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Blade Bone ***** válasza:
Most lepontoztalak, mert le marháztál. :D
2016. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kedves Utolsó! Én inkább Téged szeretnélek megérteni,hogy miért vagy Te ilyen. Mert beleszerettem egy olyanba,mint Te és még magam sem értem...
2016. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Blade Bone

Na most akkor faca fiú lettél! :D Orulsz? Különben ne haricsika csontika.


Kedves 9.dik valaszado. Inkább kerülj akkor. Mert ebből a fajtából egy is sok.

2016. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!