Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzi az ember néha...

Miért érzi az ember néha soknak az életét?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sokszor utáljuk magunkat, magányosnak érezzük magunkat és nem akarunk élni? Miért veszítünk el mindenkit és miért ver át minden egyes ember?

Szerintetek mi vezérel mindenkit ezekben az ügyekben?


2016. márc. 23. 19:07
 1/4 bogyokaaa88 válasza:
Ezek egy alap érzések amik akkor jelentkeznek ha az ember kezd magába fordulni, tudom milyen én is voltam így. Hiába vannak barátaink,ha úgy érzzük egyedül vagyunk,aztán elkezd azon godolkodni az ember, hogy sok mindenkit veszített el és hogy mennyi mindenkit elfog még, ez emberek fele utálatos és ő jobban érzi magát attól, ha másnak fájdalmat okozhat és hogy miért veszítünk el mindenki? Őszintén megmondva nem tudom, de vagy a mi hibánkból vagy nem.. Remélem hogy tudtam segíteni! Ha gondolod írj privit! :)
2016. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igazából én is így gondolom, hogy valami ilyesmi de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2016. márc. 23. 19:13
 3/4 Karenjeans87 válasza:

mert nem a megfelelő emberekkel vesszük körbe magunkat, ha átvernek akkor rossz társaságban vagyunk. Mindenképp változtatni kéne a környezeten, kilépni a komfortzónából, ismerkedni olyan helyeken, ami többnyire nyitott, a sarki boltban, könyvtárban stb. Az afterparty-kon a sok részeg tini között kevés becsületes embert találsz. Aki átveri a másikat az gyáva, félelemből teszi, szükség van arra, hogy megkülönböztessük a kegyes hazugságot az oltári átveréstől.

Egy halálos betegnek nem feltétlenül használ, ha minden nap az orra alá dörgölik, hogy meghal. Hiszem azt, hogy pozitív emberek között gyorsabban gyógyul az ember. Madarat tollárol, embert barátjáról.

Hinni kell a jóban, hisz a remény, meg az álmok viszik tovább , s mozgatják a világot. Kevesebb a rossz, mint a jó. Készíts listát jó dolgokról, még ha kicsi dolgok is akkor is nyerőek.

Gondolkodj el ezeken!

2016. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt megfogadom! :)
2016. márc. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!