Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ember között szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember között szerelemben "vétkesen" soknak számít a 27 év korkülönbség? (a nő a fiatalabb) Leírnátok hogy kb. hány éves kortól lenne ez a korkülönbség elfogadható?!?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
5 év
2014. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem, persze csak ha már 18 fölött van a csaj!

Az sem utolsó szempont, hogy ne az legyen életed célja, hogy együtt öregszetek majd meg...

2014. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
15 Plusz minusz 1-2 év 27 már nekem is sok
2014. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Ekkora korkülönbség nem fogadható el semmilyen életkorban.

Az apád lehetne. Valameddig működhet, de hosszú távon nem. Amikor te 50 éves leszel, a férfi 77. Akkor veszed észre a nagy korkülönbséget.

2014. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ez az elsődleges szempont. Bár tény, hogy még nekem is egy kicsit furcsa, de ha szeretitek egymást, ne más vadidegenek véleményétől tegyétek függővé a kapcsolatotokat.
2014. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pszi1984 ***** válasza:
100%
Szia. Nos, ismételten a saját példából indulok ki.... 19 éves koromban, aminek immár 11 éve, volt az első kapcsolatom (szexuális). Sajnos megmagyarázni nem tudom miért, de a tőlem jelentősen idősebb férfiak társaságát kerestem, mert egész egyszerűen Ők mozgatták meg a fantáziám. :) 19 évesen, 43 éves férfi volt a párom, több, mint 9 hónapon keresztül. Úgy gondolom egyáltalán nem jelent gondot, ha még fiatalok vagytok...... De egyetlen dolgot érdemes a nőnek átgondolni. Ha Ő 30, akkor a férfi 57... Ha Ő 40, akkor a férfi 67... Ha Ő 50, akkor a férfi...... Nos, láttam már olyan párkapcsolatot, ahol működik, mert a férfi fiatalos és modern tudott maradni, de mindenesetre átgondolandó. Jelenleg 30 vagyok, s a párom 41. A kapcsolatunk ekkora korkülönbséggel tökéletes. :) Száz szónak is egy a vége, nem kell mással foglalkozni, érezzétek jól magatokat, de az esetleges későbbi akadályokat tartsátok szem előtt. :)
2014. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) (főleg az utolsónak) majd ezeket átgondolom,és aztán eldöntöm,hogy érdemes-e megpróbálni ezt a "kapcsolatot"!
2014. aug. 30. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt 18 a fiatalabb fél akkor nem. DE.....na.

Köztünk 17 év van, 6 éve vagyunk együtt. Én vagyok a fiatalabb. Az egyik kolléga nőm és férje között meg 23 év van. Elég régóta együtt vannak ők is.

Együtt már nem lesztek boldog nyugdíjasok. Valószínű, hogy mi sem. De amíg tart jó nekünk. Nem foglalkozunk másokkal.

Ti se foglalkozzatok!

2014. okt. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hány éves vagy?

Végül hogy döntöttél?

2014. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó kommentező köszönöm a kérdésed: 18 éves vagyok,és úgy döntött Ő hogy válasszak a saját korosztályomból.De én ezzel nem értek egyet,de végül szétmentünk sajnos.

2014. okt. 31. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!