Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megszakad a szivem a munkatárs...

Megszakad a szivem a munkatársam miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felmondott egy munkatársam,akit nagyon szerettem és végig bőgtem az éjszakát lehet sose látom többé vagy ki tudja minden kapcsolat megszakad,ha nincs valami kötelék. Mindig ez történik velem és már nem bírom :( rosszul vagyok annyit sírtam. 20/L
2016. márc. 30. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet.. Majd valaki mást felvesznek a helyére.

Ennyire ne legyél érzékeny, csak magaddal cseszel ki. Rajtad is függ, hogy találkoztok-e, írj neki e-mailt, hívd meg pl. bulira vagy ha mész valahová..

2016. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha sírsz, akkor visszajön? Nem. Akkor minek? Amúgy hót egyszerű, ha már feltalálták azt a hülyeséget, amit úgy hívunk, hogy Facebook, akkor használd már! Telefonszám? Főnöktől elkérni, ha neked nincs meg, neki biztos megvan, vagy valami egyéb elérhetőségi módszer.


Bírom amúgy, hogy nyafogni és bőgni egyből tudunk, de gondolkodni már nem.

2016. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy léteznek ilyen eszközök csak általában ha nincs meg a kapocs leszarnak az emberek én azt tapasztalom. Nem direkt sírok..csak jön
2016. márc. 30. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad nem az óvodában vagy :) Ha nem fogtok találkozni az sem a világ vége. Nézz előrre, majd találsz másik barátot.
2016. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Azért érzéketlenség netovábbja amit az előző előadott. Lehet telefonszám lehet facebook lehet bármi, a kapcsolatok meglazulnak és az emberek eltávolodnak, ha nincs közös élmény, persze eleinte működik hogy buli mozi vacsi bármi, de egy idő után megritkulnak nincs kedve az egyiknek v a másiknak hozzá, stb.

Fel a fejjel kérdező, jóban lehetsz mással is. :) Ha nem találod a helyed próbálhatsz máshová menni csak ugye nem egyszerű :/ a kapcsolattartást ajánlom én is hátha esetek csekély %-ába tartoztok, ahol működik.

2016. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az előző most már :) hanem 2. de mindegy.
2016. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne butáskodj, a mai világban már nagyon könnyű kontaktot tartani bárkivel.

Keresd meg Facen, vagy más fórumon. :)

2016. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

"Ha sírsz, akkor visszajön? Nem. Akkor minek?"


Mintha egy robot írta volna.

2016. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!