Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet ennyire szemétláda...

Hogy lehet ennyire szemétláda a munkatársam, hogy az irodáról kirakatott az utcára a polgármesterrel?

Figyelt kérdés

Felhoztam neki az infos bizonyítványaimat, de erre csak annyit mondott hogy ügyes vagyok és hogy a poltátmester üzeni hogy holnap legyek játszos ruhában a szokott helyen.

Lehet olyan brigádhoz kerülök akik megtörnek. Engem azok utálnak.

Nekem ez nem munka. Nem ez való nekem. Életem vonatja kisiklott és száguld a szakadék felé.:(((((((((((


2015. dec. 1. 10:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hogyan fogok kapcsolatokat épiteni, igy előrébb menni.:( A láthatósági mellényt viselő bárdolatlan munkások között?
2015. dec. 1. 10:14
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyváltást javaslok.
2015. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
szerintem meg finnyás vagy ...egy infos bizonyitvánnyal semmit nem érsz ....örülj inkább h dolgozhatsz valahol en válogass
2015. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá, hanem úgy, hogy Te leszel közöttük az, aki tudja a választ a kérdésekre, majd hozzád fordulnak tanácsért, emelkedj föléjük. Arra készülj fel, hogy nagyon spongyanyelven beszélnek, tehát a "bu*ikám meg a ku*va nénikéd" az náluk nem sértés, hanem egyszerűen kötőszó. Én nagyon kikészültem tőle, pedig tudom hogy nem nekem szólt személyesen. De szerintem ne állj be rabszolgának, inkább ülj le és gondolkozz, írj pályázatot másik munkára stb. Neked még szerencséd volt, mert nem a munkádat vették el, csak áthelyeztek rabszolgának. Oda kell az ember, mert elhullik a férgese... Van akit meg akarnak ölni, teljesen ki akarnak forgatni mindenéből. Engem egyenesen kirúgtak és megfenyegettek, mert nem akartam meghágni az ordenáré 50 éves fasiszta vénasszonyt, akinek büdös a szája. Tudjad, hogy nyilvántartanak; tehát van egy valamilyen illegális adatbázisuk, amibe beleírják, hogy rendszeridegen vagy és azt látják azok a munkaadók, akik az adott érdekeltségbe tartoznak. És a rendőrség ezzel persze nem foglalkozik,akikben legalább bízhatnánk. Bűnözők vették el tőlünk az országunkat és saját honfitársaikat akarják rabszolgává tenni. Ezért nem kellenek a bevándorlók, akik olcsó, jó munkaerő lennének; mert van itt amúgy is elég rabszolga. Külföldön meg már mindent robotokkal végeztetnek, láttam. Hogy embereknek ne kelljen megalázó munkát végezni szinte ingyen. Ne hagyd magad, harcolj az igazságért! Ezek mind szélhámos gazemberek, hazudnak, lopnak, erőszakot tesznek akin csak akarnak! Én is informatikus vagyok küldönben, az is. Lehet, hogy tényleg kriminalizálni akarnak, megtörni, bűnözővé tenni mert a börtönmunka ingyen van. Abból épülnek a stadionok meg a kacsalábon forgó paloták.
2015. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Arra már gondoltatok, hogy esetleg nem közmunkásként kellene magatokat megvalósítani?
2015. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én gondoltam :-), csak sajnos mindenhol a csókosok ülnek. Ha nem vagy valakinek legalább távoli rokona, ismerőse, haverja, akkor esélyed sincs bekerülni egy normális munkahelyre. Ezek a játszmák már jó előre le vannak játszva, csak behívnak, hogy írd alá, hogy ott voltál az állásinterjún, mert hivatalosan így kell csinálni.
2015. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vége az életemnek. Ez a rendszer az értelmiség ellen van.
2015. dec. 1. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy valakinek legalább távoli rokona, ismerőse, haverja, akkor esélyed sincs bekerülni egy normális munkahelyre. Ezek a játszmák már jó előre le vannak játszva, csak behívnak, hogy írd alá, hogy ott voltál az állásinterjún, mert hivatalosan így kell csinálni."


Nem hiszem el, hogy ez mindenhol igy lenne. Akkor en megis hogy kaptam eretssegivel, befejezetlen egyetemmel jo allast a fovarosban nulla (!) ismerettseggel? Aztan kulfoldon ugyanez (nem fizikai munka)? Miert nincs egyetlen olyan kozeli vagy tavoli ismerosom, aki igy talalt volna munkat? Nem, nem kozmunkat.


Oneletrajzkuldes, allasinterju, probaido, teljes allas. Akarkit megkerdezek az ismerosem kozul, mind ezen ment keresztul. Nem volt egyikunknek sem protekcioja. Akkor ez megis hogy lehetseges?


Nem konnyu otthon az elet, ez teny es valo, de az nem igaz, hogy nem lehet talalni valamit, ha az embernek van kepzettsege, nyelvtudasa (minel tobb, annak jobb), es kitartoan keres, mobilis (nem csak a komfortzonajaban keresgel, hajlando koltozni), akkor igenis talal munkat.

2015. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*erettsegivel, *ismeroseim

elnezest :)

2015. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csókosként bekerülni valahová nem annyira jó dolog. Annyi előnye van talán, hogy akármilyen hülyeséget csinálsz, nem fognak kirúgni, viszont mindig meg leszel különböztetve. Szóval szerintem felesleges vágyni rá.
2015. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!