Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom tovább lelkileg.

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves lány leszek. A szüleim elváltak, a családom szétszakadt, testvéreim nem foglalkoznak velem, csak anyukám van nekem, de neki is sokszor más fontosabb. Apukám nem foglalkozik velem, kivételezik. Alig keres, fontosabb neki a barátnője, aki utál engem és folyton elzár aputól. Megszabja mikor és meddig találkozhatunk stb. Apunak elég jó fizetése van, de még gyerektartást sem fizetett sokáig. Sajnál tőlem mindent. Volt egy barátom, másfél évig együtt voltunk, fél éve szakítottunk mégis szeretem még. Ő volt nekem a támasz, első nagy szerelem. Csak ő volt nekem. Még mindig beszélünk, találkozunk, csókolózunk. Hol azt mondja szeret, hol azt hogy nem, teljesen tönkretesz engem. Barátom nem nagyon van, a gondjaimat magamba fojtom, a sok stressz miatt magasvérnyomásos beteg lettem. Apu barátnője "elcsalogatja" őt a városból, el akarja költöztetni hogy távolabb legyen tőlem, pedig így is keveset látom. Szegények vagyunk, és nagyon sok a gondunk én mégis nagyon jó tanuló vagyok gimnáziumba, mert keményen küzdök a jövőmért. Erős lány vagyok de nem bírom már, szükségem van valakire! Teljesen magányosan harcolok az életbe. Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire nehéz? Segítsetek! :(
2016. ápr. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Környezetváltozás kell neked. Csináld végig a gimit minél jobb jegyekkel, esetleg gyúrj egy nyelvvizsgára, és utána egyetem állami költségen+diákmunka.
2016. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a célom :)

Évek óta ezt tűztem ki.

2016. ápr. 3. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Én is hasonló cipőben járok, mint te(most zajlik a válás, veszekedés évek óta, otthoniakat nem erdeklem), de nagyon jót tett az egyetem! Nem kell minden hétvégén a családdal lenni, kaptam egy kis szabadságot. Persze így is megvisel, de legalább nem kapom naponta azt az arcomba, ami otthon történik. Nem mondom, hogy egyszerű lesz(nekem most sem az), de mindenképp jobb lesz! Tarts ki és gondolj arra, hogy a sok rossz után már csak jó következhet!;))
2016. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezzel vigasztalom én is magam. Neked is kitartást kívánok! :)
2016. ápr. 4. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerős:)

Én mondjuk már gimi utolsó évében is diákmelóztam, hogy legyen zsebpénz. Most egyetem mellett is.

2016. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátoddal dugtok is vagy csak csókolóztok?
2016. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!