Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok....

Nagyon magányos vagyok. Szóval nincs barátnőm akivel boldog lehetnék. Hogyan lehetne ezen változtatni, ha félénk vagyok, de akkor is szeretnék már boldog lenni? 22f

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elszomorítani, de igazából tudnod kéne barátnő nélkül is boldognak lenni. Sőt igyekezni kell hogy minden érzelmi szükségleteinket is ki tudjuk mi magunk elégíteni. Ami nagy munka saját magadban.

Amit tudok mondani első sorban szedd egy picit össze magad állj pozitívan a dolgokhoz higyj abban hogy lesz jobb és job vedd magad olyan dolgokkal tárgyakkal és csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek érdeklődj. Ha ezek megvannak apró lépéseket tehetsz a felé hogy ismerkedj járj közösségi helyekre ismerkedj interneten az utcán menj le vásárolni utazz menj el szórakozni rengeteg lehetőséged van ahol lehetnek lányok. Mert sosem tudhatod hol ismerkedhetsz meg mással ezért ne zárd be magad itt a jó idő menj el sétálni akár egyedül is és ne félj attól hogy egyedül kell. Találhatsz az utcán egy boltban interneten bárhol csak lépned kell és hinned ügyesen hogy ez változhat és amint elhiszed és tudatosan vállsz pozitivvá sikerülni fog !!!

2016. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a barátnő az egyetlen dolog, ami boldoggá tehet. Nekem sincs barátom, de ez nem jelenti, h boldogtalan vagyok. Annyi más dolog van még. Egyébként, minnél kényszeredettebben keresel vkit, annál biztosabb, h nem találsz.
2016. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azért félsz az ismerkedéstől, mert önértekelési problémáid vannak, akkor előbb mindenképp magaddal kell megbarátkoznod!( Persze nem könnyű, tapasztalatból mondom:D) De ha csak annyitól félsz, hogy pl. miről fogtok beszélgetni egy randin?, arra szerintem lehet tippeket találni a neten is, vagy kerdezd meg a barataidat ők hogy csinálják:D de valahol el kell kezdeni: beszélj minél többet ismeretlenekkel, akár neten, buliban, hogy ne legyen olyan idegen az ismerkedés. Bár én még mindig azt mondom, ha egy olyan emberrel találkozol, akivel hasonlóak vagytok(akár barátkozásnál is) akkor nem kell erőlködni, mert működik magától is a dolog. Sok sikert:)
2016. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
Ha a felelem erosebb benned, akkor koszonom, hogy nem szaporodsz tovabb es hozzajarulsz az emberiseg pozitiv fejlodesehez.
2016. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!