Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Értelmetlen az életem ....

Értelmetlen az életem . Próbálok kitörni folyamatosan, de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim lerombolják az összes boldogságot az életemben. Amióta különbözik az osztályban lévő barátaim érdeklődése az enyémtől azóta lenéznek. Új baráti kört találtam magamnak sulin kívül ,akikkel egyezik az életszemléletünk és velük boldog vagyok ,de sajnos az osztálytársaimat is látnom kell még minimum 2 hónapig utána gimnázium. Sajnos mióta ők napi szintem elrontják a kedvem ,így már a sulin kívüli barátaimmal is furábban viselkedek ,mert hatnak rám a fake barátaim önbizalom romboló tettei. Nem akarom elveszíteni a real barátaimat úgy ,hogy az ottani körben van valaki aki jobban bejön, mint szimplán egy barát<33 Nem akarom őt se elveszíteni,de mostanság emiatt egyre jobban úgy érzem távolodik tőlem:((( Nagyon rosszul érzem magam emiatt ,főleg úgy,hogy nagyon fontosak nekem.

2016. ápr. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el nekik, h most emiat vagy stresszes, uh ne haragudjanak érte
2016. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor 14 eves vagy igaz?

Mi a te erdeklodesi korod es mi az ovek?

2016. ápr. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hehe igen 14 vagyok:) engem úgymond az "alter világ" vonz ,amit ők nem értenek ,mert szerintük túl "elvont" és ezért lenéznek(plusz mértem őket a nem túl egészséges életmód miatt) az ő érdeklődési körük pedig ,hát a gépezés vagy nem tudom://
2016. ápr. 7. 16:10
 4/5 A kérdező kommentje:
*megértem
2016. ápr. 7. 16:11
 5/5 anonim válasza:
Nagyon hasonlo szituacoiban vagyok es en most kilencedikes vagyok. Ha szeretnel beszelgetni priviben errol akkor nyugodtan irhatsz.:) tudnek par tapasztalati tanacsot adni.
2016. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!