Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, akik szintén szereteth...

Lányok, akik szintén szeretethiányban szenvedtek, örülnétek neki ha valaki felajánlaná, hogy beszélgessetek és ha szimpatikus a másik, akkor személyes találkozással és sok öleléssel csökkentsétek ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak nehéz időszakai és aki mondjuk egy kicsit más világban él és egyedül érzi magát, annak bizony ez nagyon nehéz... Gondolom többen vannak, vagyunk ezzel így. Miért ne lehetne, hogy ezek az emberek egymásra találjanak és segítsenek egymásnak... 26/F

2016. ápr. 19. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Pff. Eddig sokan jelentkeztek?
2016. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Én örülnék neki :) 22/L
2016. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valamt nagyon félreértetek. :) Gondoltam, ha valakinek éppen rossz időszaka van és egyedül érzi magát, beszélgethetnénk ( igen itt ) Hátha tudunk egymásnak segíteni, ha pedig egy idő után olyan kapcsolat alakul személyes találkozás és ölelés. Nem dugni akarok, nem vagyok perverz és nem itt keresek barátnőt. Pont azért mert besokalltam és a bizalom hiánya miatt képtelen is lennék bárkivel is járni. Nem ismernek és mégis ítélkeznek, odatrollkodnak minden kérdéshez. Pedig lehet ha valakinek komoly gondjai vannak tudnánk beszélgetni és ezzel segíteni. Semmi hátsó szándékom nem volt. Nem tisztem magyarázkodni. Elhiszem, és láttam, hogy a gyakorin sok a hazug, sunyi kamuhuszár, de ne általánosítsunk már... Nem volt semmi hátsó gondolatom, aki megérti, annak örülök, aki nem az kerülje el ezt a kérdést, ezt tudom mondani.
2016. ápr. 19. 21:00
 14/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék arról, hogy miért érzed magadat mostanában ennyire magányosnak! :) 22/L
2016. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
Lelki sérült férfi (ha férfi egyáltalán 26 évesen) minden nő álma!
2016. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Az emberek nem szoktak a barátaikkal ölelkezni, nekem ez a furcsa a kérdésedben... ha barátkozni akarsz akkor miért nem egy olyan kérdést írtál ki ami kevésbé félreérthető?
2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kedves 15. Látom nem tudsz olvasni. Nem barátnőt keresek. ...és talán neked is halt meg olyan aki fontos volt, hagytak el. Gratulálok csak, hogy ennyit sikerült idebökni....
2016. ápr. 19. 21:08
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem, nekem gáz, hogy csak lányokat keresel. Fiúbarátod nem volt soha? A szeretethiányra csak női ölelés a jó? BS.
2016. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
8-9-es vagyok. Én elhiszem, hogy jó szándékkal kérdezed, de a kérdésed általában szólt olyan nőknek, akik megszólítva érzik magukat. És elmondtam, miért nem szeretnék találkozni. Hangsúlyoztam is, hogy nem gondolom, hogy mindenki ilyen. Meg nem ölelgetek barátokat se.
2016. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!