Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányok miért küldik el...

A lányok miért küldik el azokat a fiúkat akik segíteni támogatni szeretné őket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés. A lányok/nők éppen hogy olyat keresnek aki segíteni, támogatni tudja őket. Vagy más szóval gondoskodik róluk, jó életet biztosít.

De hogy te vinni akarod a táskáját az semmi.

2016. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gráner andrás válasza:

Nem tudom hány éves lányokról beszélsz, de azt sem tudom hány éves vagy, de egy kis érdekességet ízelítőnek.

Egy kis érdekesség! Ha még nem tudtad!

Mi kell a nőnek?

A kérdésre már sokan szerettek volna választ kapni. Ahány nő annyi szokás, ahány nő annyi igény. Minden nőnek más és más az igénye, de végül mindegyik ugyan azt azegyet akarja. A nagybetűs FÉRFIT magának. A nő számára nincs vonzóbb egy határozott magabiztos Férfinél. Aki biztos lábakon áll és mindég tudja mit akar! A félénk fiúk nem kellenek a nőnek mert szégyenli. Ha a nőt megtudják nevettetni, azzal bármit el lehet nála érni, ha az nevetette meg akitől várta. Mert a legszebb ékszer, ami a nőre a legjobban illik, az a mosolya. Számára fontos, hogy biztonságban érezze magát, ha kell hát éppen melletted. Mert azt akarja, hogy mellette legyél, amikor a nő úgy gondolja, hogy ott kell, hogy legyél. Ne akkor akarj ott lenni amikor nem akarja, mert vannak olyan esetek is, amikor nem akarja, hogy ott legyél.

A nőnek kell szabadság!!! Kell a saját mozgástér, ami csak is az övé és te ne szólj bele a szabadságába! Ha tiltasz dolgokat az a legrosszabb, amit tehetsz. Mert úgy is az ellenkezőjét fogja csinálni. Ha megadod neki a szabadságot te is megkapsz tőle mindent, amikor a nő is úgy gondolja. Elvárja, hogy bocsánatot kérj, ha úgy dönt, hogy hülye voltál! Ne keress kifogásokat. Az őszinteség és az egyenesség nagy erénynek számít a nő számára, ha azt neked kell betartani. Azt add neki amire vágyik, ne azt amit kér. Mert úgy is mást kér mint amire vágyik. A nő az apró figyelmességeknek is örül. ha azt attól kapja a kitől szeretné kapni. Tartsd észben a számára fontos dolgokat. Lepd meg egy kisebb ajándékkal, egy rózsával, számára ez nagy ügy, ha attól kapja akitől szeretné és örökre megjegyzi, hogy kitől és miért kapta. Mert különben csak pancser leszel, ha nem te vagy az akitől várta. A nőnek nem kell drága ajándék, nem kell pénz, mert a nő nem függ senkitől, ne akard lenyűgözni, azt megkaphatja mástól is. Gondolj arra, amire valóak és meg lesz az eredménye.

2016. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10. Azt hittem a nők szeretik ha egy férfi nem fed fel mindent hanem úgymond titokzatos érdekes tud maradni. De ezzel elárultad magad hogy te is csak egy ribizli lehetsz h azt szereted ha valaki odaáll eléd és aztmondja hogy szpd le és egyből rá is cuppansz, mert hogy Felfedte elötted az érzését.. Látszik hogy te is valami agyatlan szöke pcsa lehetsz akit különösebben nem érdekli hogy kivel van csak tömködjék már
2016. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
öhm én még egy ilyen lányt nem láttam. megint a túlreagálás és fölösleges rinya...
2016. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk ezért.

2016. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!