Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak ha valaki szeretne...

Férfiak ha valaki szeretne egyedülálló maradni, az miért?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan átvertek a nők, és túl sokat áldoztam fel értük. Mindenemet odaadtam, mégis átvertek. Ott tartok, hogy utálom őket. 27/F
2015. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Én!


1. Van egzisztenciám,ebből adódóan nem kell lakótárs a számlák miatt.

2. Van egzisztenciám,ebből adódóan telik nőkre,a tinitől a MILF-ig.

3. Nem vagyok társas lény.


29/F

2015. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Attol hogy valaki szereti a viragot meg nem kell kertesznek mennie.
2015. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert eröszakos vagyok, agyonverném.
2015. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
# 4-es vagyok, nem ide akartam irni.
2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Magamnak való vagyok. Nem igénylem a társaságot. Valamint válogatós vagyok, lefeküdni is csak a nekem tetsző lányokkal szoktam, és hát az ilyen lányoknak amúgy sem mindig jövök be, évente általában 2-3 lánnyal jön össze ilyen kaland, úgyhogy van hogy hónapokig csak a markom a társam. Nem zárkózóm el feltétlenül a párkapcsolattól, de ahhoz tényleg szerelmesnek kéne lennem, hogy valakivel hosszútávon is együtt akarjak lenni.
2015. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért maradok egyedülálló, mert így érzem jól magam. A hobbim mindenféle alkotótevékenység, és nálam ez mindenek előtt áll. Hajlandó vagyok a kompromisszumokra, de nem egy életen át. És hála Istennek nagyon jól érzem magam egyedül (sokszor jobban mint társaságban), a szex sem motivál, így dilemma sincs, hogy az egyedüllétet vagy a párkapcsolatot válasszam.
2015. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi barátnőimnél mindig az volt, hogy eleinte hú de boldogok vagyunk, aztán valahogy elkezdték elvárni hogy mindenben csak ők létezzenek és miattuk adjak fel akár munkát, iskolát, barátokat....És ha be is áldozol miatta sok mindent, akkor is közli egy idő után hogy ő inkább XY-al lenne mert neki kocsija és pénze is van.


Igazából az a baj, ha vagyok valakivel, akkor fél-egy évig boldogok vagyunk, aztán meg szakítás után 1-2 évig totál szarul érzem magam, és megutáltam már hogy folyton eldobnak.


Igazából olyan jóképű nem vagyok, hogy csak szex miatt kelljek nőnek, kapcsolatot főleg nem akarnak, max 1000-ből 1, de az is defektes.

2015. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, 26 évesen eljutottam oda, hogy jól elvagyok egyedül, és így tervezem az életem.


Ismerkedni amúgy sincs hol, alig látok új arcokat, nem meg nem vagyok képes kialakítani senkivel se barátságot, se kapcsolatot. Amik lennének, az internetes társkeresés, badoo, tinder és társaik meg csak még jobban elveszik a maradék önbizalmam is. Főleg hogy azt látom, hogy ismerőseim akik jóképűek azok simán ismerkednek, minden nap más csajjal vannak, míg én 100 lánynak írok, akkor is 1 méltóztat egyáltalán válaszolni, és az is közli hogy "csak barátkozik"...hát barátkozzon a f..szom.

2015. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló mint a leírtak. Csalódás is, magamnak való is vagyok, én le tudom foglalni magam egyedül is, nem kell, hogy mindig legyen valaki a közelben. És nagyon válogatós is vagyok. Igen ritka, hogy kölcsönös legyen az érzés, nem is nagyon szoktam próbálkozni emiatt külön. Ha van a környezetemben valaki akivel hosszú távon jól kijövünk mint barátok akkor lehet azt megkockáztatom, de ennyi.
2015. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!