Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik olyan "albérletet...

Létezik olyan "albérletet keresek" hirdetés amire válaszolnátok is, ha lenne kiadó lakásotok?

Figyelt kérdés
Feladtam már ilyen hirdetéseket, soha senki nem írt. Lehetetlen így találni lakást? Vagy valamit nem jól csinálok? Mit kéne írnom? Miről? Képet kéne felraknom esetleg? Előny vajon, vagy épp hátrány? Vagy mindegy, semmiképp nem válaszol ezekre senki aki lakást ad ki?
2015. aug. 28. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha huszonéves nőként adod fel a hirdetést, akkor rögtön lesz jelentkező. És ez sajnos igaz.
2015. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most mindenki albérletet keres elvileg, valószínűleg különösebb erőlködés nélkül ki tudja adni mindenki a lakását. Vagyis a feladott hirdetéseikre van ezer jelentkező.

Elvileg pedig ez egyszerűbb lenne hisz nem kell feladni egy hirdetést vagy fotózni, talán egyszerűen az a megszokott hogy a bérbeadó hirdet.

2015. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én néha megnéztem, de az ilyenek általában alacsony árfekvésben keresnek. Gond nélkül adtam ki a lakásom egy nap alatt 100-ért.
2015. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hirdettem fb albis csopiban,jofogáson,olx-n. Meg aktívan kerestem is. Végül szerencsénk volt mert válaszoltak a hirdetésemre,és igy lett albi.
2015. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa.Sajnos többször is előfordult,hogy utánna válaszra sem méltettak.Ezek után nem pazarlom arra az ídőm,hogy én keressem a leendő lakót.Az nélkül is van elég jelentkező.Persze ebben az esetben is a "normális" bérlők isszák meg a levét a link embereknek.
2015. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem a farok csóválja a kutyát.

Ha albérletet keresel, akkor keress. Nézegesd a kiadó albérleteket hirdető oldalakat. És NE adj fel olyan hirdetést, hogy albérletet keresel, mert nem olvassa senki.

Akinek kiadó lakása van, az kiteszi, hogy kiadó - és nem fogja olvasgatni, hogy ki az aki keres...

Akinek az övé megfelel, majd jelentkezik rá...

2015. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!