Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért, , másak'' nekem az...

Miért, , másak'' nekem az idegenek?

Figyelt kérdés

Szóval elmesélem a problémámat.


Nagyszájú, hangos gyerek vagyok, mint a többi. A szüleimmel, nagyszüleimmel normálisan tudok beszélni, sokszor rám is szólnak, mert rajtuk tudom kitölteni a gyerekségemet.


A helyzet az, hogy idegenekkel egyszerűen ilyen ,,meghunyászkodóan'' kommunikálok. Hiába erőlködök, hogy ugyanolyan hanggal beszéljek velük, egyszerűen ilyen furcsán, halkabban beszélek velük. Nem tudom adni azt, aki vagyok. Hiába vagyok egy ,,vadóc'' gyerek, ha idegen hozzámszól, egyszerre más stílusban kezdek beszélni ilyen béna hangon...és ha a szüleim szólnak rám, akkor ,,tojok rá'', viszont ha tanár, vagy aki nem családtag, akkor órákat tudok gondolkozni és keseregni rajta!


Anyám is hasonló, tőle örököltem. Ő is itthon magát adja, de ha megszólal a telefonom, teljesen más hangon szól bele...


Nagyon elegem van ebből már, egy barátom nincs...mit csináljak?:( pszichológushoz nem akarnék ezért menni, mert titokban tartom, mert gázul érezném magam...



2016. ápr. 26. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
14/L
2016. ápr. 26. 18:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény teremtés.

A pszichológusnak titokban KELL tartania, titoktartási kötelezettsége van. Szóval neki nyugodtan elmondhatod és ajánlott is volna meglátogatni egyet, hiszen neki ez a munkája. Magadtól nehéz lesz megváltoznod (tudom, én is ilyen vagyok).

2016. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez normális. De az, hogy jön ide, hogy nincsenek barátaid?
2016. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!