Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felemészt a magány?

Felemészt a magány?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy komolyabb kapcsolatomnak (legalábbis azt hittem, hogy komoly volt), a lány 4 sráccal csalt meg, mindig mikor ment bulizni mással.. Az fáj legjobban hogy végig megjátszotta hogy minden rendben és adta azt hogy ő sose bántana örökre velem akar maradni és a szokásos bullsh.t


Szeretethiányos vagyok, mégis megléptem a szakítást, ezt nem tudtam elnézni.


Ez az eset óta eltelt kb. egy hónap, azóta a szeretethiány felerősödött, visszatért a depresszió, és a borderline-os tünetek is felerősödtek. Napról napra egyre kevesebb kiutat látok ebből a helyzetből. Ezek az exek azóta találtak mást, akiket meglepő mód nem csaltak meg és azóta is hűdeboldogan együttvannak, tehát csak engem méltattak arra hogy megcsaljanak..


Mit tehetnék annak érdekében hogy megszűnjön ez az állapot? Nem akarok öngyilkos lenni viszont minden egyes alkalommal amikor eszembe jut egyre inkább ésszerű megoldásnak tűnik..



2016. ápr. 29. 04:02
 1/8 anonim válasza:
35%
Szarjál rá.
2016. ápr. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Az öngyilkossággal nem èrsz el semmit.Csak a családoknak lenne fájdalma.

Amit viszont tehetsz:

Ne magadat okold emiatt!

Ne foglalkozz velük, tereld el a gondolataidat! Barátkozz, ismerkedj!

Sportolok, mozdulj ki otthonról ,ès vedd èszre a világ szebbik oldalát is!

Nem csak ilyen hűtlen lányok lèteznek hiddj nekem!

2016. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
100%
Tudod nem az a lúzer aki elesik, hanem az, aki nem tud felállni. Szedd össze magad, húzd ki a fejedet a seggedből, ha kell vegyél igénybe szakértő segítséget, (a területi ideggondozóba beutaló nélkül is elmehetsz, és oda nem a fogyatékosok járnak, hanem akik krízishelyzetbe kerültek, és most Te abban vagy Tudnak segíteni)! B@ssz4 meg!
2016. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehetséges hogy akkor ténylegesen kell majd szakember segítségét kérnem mert ez egy falatban számomra sok megemészteni.
2016. ápr. 29. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát először is nem tudhatod, hogy a mostani párjukat megcsalják-e vagy sem, simán el tudom képzelni, hogy ugyanúgy megy a megcsalás, mint nálad, ha ez vigasztal. Viszont ne rajtuk rágódj, keress valaki mást, ne hátrafelé tekintgess. A borderlinera meg annyit, hogy vannak ilyen csoportos terápiák, próbálj meg elmenni egyre, szerintem a gyógyzer nem igazán segít rajta (legalábbis nekem sz*rt se ért), hátha ha egy kis bepillantást nyersz a sorstársak életébe az ad egy kis erőt..
2016. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Természetes dolog ami benned most lejátszódik,ha volt csajod,lesz másik,egyszerűen idő kell míg elmúlik a fájdalom.Ez változó lehet pár héttől a pár hónapig is elterthet emberfüggő,de a lényeg hogy el fog múlni.
2016. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hány éves vagy? Valszeg még fiatal lehetsz, ha egy ilyen dolog ennyire kikészített. Én is túlestem már ezen. Én is nagyon rosszul éreztem magam egy ideig, aztán vége lett. Igazából átgondoltam a dolgokat és rájöttem, hogy a sok rossz dolog közül az életemben ez volt a legkisebb. Ez csak egyszerű szerelmi válság. A borderline nem itt kezdődik. Én pontosan tudom hogy mi a borderline valójában, hiszen én is ebben élek. A borderline neurózisokra és a szociális fóbiára, leggyakrabban a depresszióra, a mániás depresszióra, időnként pszichózisra, valamint ritkán a pszichopátiára emlékeztető tünetek szélsőséges módon változékony megjelenéséből áll. Úgy is emlegetik, mint határeseti szindróma.

A szerelmi bánat NEM ÖSSZEKEVERENDŐ ezzel! Túl fogod magadat tenni rajta.

2016. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mas.korosztaly vagyok, sajnos nem.fiatal, de ami emgem.is felemeszt az a magan. Szakemberek???? Van ilyen, nincs! Sz@rt se ernek. Onmagunkra lehet szamitani, de epp ez nem megy. 3 eves terrorisztikus megalazos kapcsolat. Es nem tudtam kilepni. Ossszetortem nincs onbizalmam. Azt hiszem, amit mondanak orditanak, hogy en vagyok a hibad. Ertektelen egy senki. Ebbol allj talpra!
2017. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!