Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Olyan egyedül...

Mit tehetnék? Olyan egyedül vagyok és nem tudom mit tegyek. Mindent megpróbáltam de nem változik semmi.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arról lenne szó, hogy én nagyon rosszul érzem magam. Mindig egyedül vagyok, én próbálok barátkozni de mindenki bánt. A suliban is minden nap megaláznak, ennyire sosem éreztem magam magányosnak. Egyszerűen csak beszélgetni szeretnék valakivel, találni valakit aki segít ebben. Már a suliváltáson is gondolkoztam sokat de anya nem engedi. Nem bírom tovább ezt így :(


17/L



2016. máj. 4. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Anyukád miért nem engedi a váltást?

És mi az ami miatt ennyire kiközösítenek a többiek?


23F

2016. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért bántanak a többiek?
2016. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért mert azt mondja hogy ,,itt most nem hagyhatod abba".

Az osztálytársaim pedig azért mert én kicsit más vagyok mint ők. Úgy értem máshogy öltözködöm, másképp viselkedem stb.

2016. máj. 4. 10:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Én még csak 15 leszek, de ha gondolod irhatsz, szivesen beszélgetek veled ;)
2016. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Ha ők nem akarnak barátkozni veled akkor ne velük barátkozz...keress olyanokat mint te, akár suliban, akár a lakóhelyeden, akár neten...

De nem fontos még az sem, hogy olyanok legyenek mint te, csak jöjjetek ki jól...pl nekem a legjobb barátom kb mindenben teljesen más mint én mégis nagyon jól kijövünk...


23F

2016. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva ezt csinálom. Tavaly találtam egy nagyon aranyos lányt, csak ő meg egyik napról a másikra eltűnt a suliból. Nem jött. Csak úgy itt hagyott, facebookról is letiltotta az egész osztályt, engem is, és nem foglalkozott velem. Ez megviselt mert ő volt az egyetlen akivel tudtam beszélni. A lakóhelyemen nem tudok, mert egy kicsi faluban lakom ahol zömében idősek vannak. Ezért úgy gondoltam hogy érettségi után visszaköltözöm a szülővárosomba, Veszprémbe hátha nagyobb szerencsém lesz.
2016. máj. 4. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

A faluban van az iskola is?

Online barátkozás esetleg?


23F

2016. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A suli egy kisvárosban van ami szintén nincs közel hozzám. Online próbálok, csak az a rossz hogy nem biztos tudok vele találkozni nekem pedig sokszor életmentő egy ölelés.
2016. máj. 4. 10:54
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Próbáltál már itt keresni lakóhely megjelölésével?

sokan magányosak és itt keresnek barátokat és van olyan, hogy valaki nem magányos, csak szeretne ilyen emberekkel ismerkedni...


23F

2016. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen. Próbáltam. De semmi. Én tényleg ilyen rossz ember lennék hogy senki sem akar a barátom lenni? Nekem nem kell 100, csak 1 de az igazi legyen. Nem akarok többet suliba menni, lehet hogy gyerekesen hangzik de nagyon félek oda bemenni. Amint beteszem a lábam valami fojtogat és úgy érzem be vagyok zárva és nem menekülhetek sehova.
2016. máj. 4. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!