Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik rajtam kívül olyan...

Létezik rajtam kívül olyan "remete" típusú ember, aki teljesen kívülállónak érzi magát az élet minden területén? Mint egy újszülött felnőtt testben?

Figyelt kérdés

Már elmúltam 20 éves, de még szinte semmit nem tapasztaltam az életből. Burokban neveltek föl, mindig az volt a mantra,hogy nekem csak annyi a dolgom, hogy tanuljak. Mivel alapvetően humán beállítottságú vagyok, semmit nem értem el a stréberkedésemmel, amit megtanultam, mindent elfelejtettem, ellenben társasági életem sosem volt. Tinikoromban nem engedtek sehová,most meg már nem vágyom, azt sem tudom hogyan kell viselkedni egy társaságban, hogy miről tud mindenki annyit fecsegni...Nincs olyan dolog, amihez tehetségem lenne (tudom, ilyenkor az a duma, hogy de mindenki jó valamiben...), nincs olyanom,hogy érdeklődési kör vagy hobbi...folyton csak sopánkodok és filozofálok. Nincs kifejezett zenei műfaj, amit kedvelnék, vagy filmek/színészek, sportok,bármi egyéb...

Nem tudom, hogyan szakadhatnék ki ebből az ördögi körből, de valamit lépnem kell, mert ez nemélet, hogy a napi szabadidőmet a mail fiókom/facebookom csekkolgatása teszi ki... :/


2016. máj. 10. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztosan...

Szervezz programokat aztán akkor lesz valami pörgés az életedben.

2016. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anno mindig kitaláltam valami spontán programot, de egyedül nem buli...azért is tettem fel a kérdést, hátha akadnak olyanok, akik hasonlóval küzdenek.
2016. máj. 10. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én pl. nekem szociális fóbia is kialakult emiatt.

kommunikációs képességeim 0, önismeret 0, cél 0,érzelmi ismeret 0 volt.

sokat tettem, az önismeret már 5-ös :) és az érzelmileg is stabil vagyok, boldog, megcsináltam magamnak az életemet :)

célt még keresem, kommunikációban béndzsácska vagyok sajna, ami sokszor ellehetetlenít, így abban sokat kell még fejlődnöm


elhatározás, tanulás, gyakorlás

2016. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) én most ébredek rá nagyon sok mindenre, ami kimaradt az életemből + magamra is, remélem, a közönyből is sikerül kilépni és végre megtalálni valamiben az önazonosságot :)
2016. máj. 10. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szia. Ensem vagyok az a nagy tarsasagi ember mert bulizni nem jarok nem is jartam soha barataim szama 2 ok fiuk en meg lany vagyok. Nagyon keves ember erti a humoromat es megkevesebbnek tetszik a stilusom de eppen ez a jo hogy kulonc vagyok :D mindig azt kell tenni amit jonak latsz. Enis ezt teszem :D szard le masok velemenyet legyel onmagad. Kulonckodjel erezd jol magad a borodben. Soha ne elj alomvilagban mert ez a vilag nem csupa josag ne arulj el magadrol tul sok mindent az embereknek mert ellened forditjak. Soksikert :*
2016. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy, és jó tanácsot adtál, meg is fogadom!!!

Tényleg nem érdemes megnyílni az embereknek, sajnos elég sűrűn tapasztaltam, hogy hátbaszúrás a vége, bezzeg mikor felveszem az álarcot rögtön az a baj, hogy nem lehet kiismerni... :)

Leszarok mindenkit, itt kezdődik a nyugalom :)

2016. máj. 11. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Létezik én vagyok az élő bizonyíték (sajna)

20f

2016. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha magamról olvasnék. Én ugyan csak 19 éves vagyok még, de ugyanezeket érzem, mint amiket te most leírtál.
2016. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nektek sincs semmilyen hobbitok? Mert nálam innen indulnak a gondok, nincs miben megnyilvánulni, innentől meg borulnak a dominók...
2016. máj. 14. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
A zenèlès volt, zenesuliba jártam, de ott is az ènkorűak kikoptak, már csak a kicsik vannak. Mivel vidèken, kisvárosban lakom, így lehetősèg sem nagyon van új emberekkel ismerkedni, mert már ki vannak alakulva a baráti társaságok ès sajnos nem szokásuk befogadni magányos embereket. Pesten szerintem több a lehetősèg. Te pesti vagy?:)
2016. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!