Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülött ruhákat kimoshato...

Az újszülött ruhákat kimoshatom olyan mosóporral, amivel felnőtt ruhákat is mosok?

Figyelt kérdés
Biopon mosóport színes ruhákhoz + Vanish-t (hogy kiszedje a kisebb foltokat a ruhácskákból)? Silan Sensitive öblítőt?
2008. jan. 19. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ugyanazt a mosóport és öblítőt használtam a babám ruháihoz mint a sajátjainkhoz, csak nem mostam együtt a mi ruháinkkal, és a baba rucijaihoz kevesebb mosópor és öblítő is tökéletesen elég.
2008. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem kell külön mosópor külön öblítő. Max ha később kiderül hogy érzékeny a picid bőre. Én annyiban mosom másképp a babám ruháit, hogy mindig csak 30 fokon megy a gép, és benyomom az intenzív öblítés gombot.
2008. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még vacilálok rajta,de mivel az én bőröm is nagyon érzékeny így hajlok egy darabig a baby mosópor használatára.Meg mert ruhapelit szeretnék használni,és annak tényleg nem tesznek jót a fölös illatanyagok.
2008. jan. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap olvastam valamelyik textil pelenkás cég honlapján mosási tippeket, hogy öblítő helyett ecet + illóolaj használható, mosópor helyett mosószóda (erről gőzöm sincs, hol kapható és hogy kell használni) Nekem gyakorló anyukák az öblítőt szidták, én azt nem fogok használni, ha megszületik a babám.
2008. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a Gabinak direkt babáknak való mosópor és öblítő. Én ezzel mostam át a baba ruhákat. Kellemes puha lett tőle a ruha és finom (nem erős) illata van. Gondolkozom rajta, hogy a mi ruháinkat is ezzel fogom mosni. Igaz nem olcsó a mosópor 1 kg 780Ft.
2008. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd ugyan azt, csak külön kell őket válogatni. A babaruhákat mindig egy kicsit magasabb hőfokon mossuk, mint a sajátot, én a sajátjaimat 40 fokon mosom, a babaruhákat 60-on, hogy elpusztuljanak a bacik (nagyanyáink korában szokás volt kifőzni őket). Használj öblítőt nyugodtan, de sensitve-t. Öblítő nélkül nem lesz olyan puha. Aztán persze vasalás, így lesz még puhább és persze kórokozó-mentes.
2008. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny a bőröm, ezért féltem,h a babának is az lesz. A mosashoz mosószódát használok és kevés bio mosóport. Így együtt nem olyan drága mert a szóda olcsó. A dupla öblítést rakapcsolom. Az öblítőszer tényleg felesleges. Főleg a baba ruháihoz. Ecetet használok. Fertőtlenít.
2017. márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!