Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nő/lány felszines/felül...

Minden nő/lány felszines/felületes? Vagy csak nekem nincs szerencsém és rosszul valasztok?

Figyelt kérdés
Huszonkét éves fiu vagyok, eddigi kapcsolataim soràn csak ilyen tapasztalataim voltak. Pedig nem is a külsò tulajdonságokra megyek hanem inkább a belsőkre! Meglátok egy lányt aki ugy elsőre rögtön megfog, van benne valami különleges amit nem lehet megmagyarázni. Elkezdünk beszélgetni, összeismerkedünk, randizgatunk, aztàn összejövünk. Ezután 1-2 hét vagy hónap múlva teljesen megvàltozik, de eddig még az összes barátnöm igy volt! Az elején szerelem, boldogság, jó idő aztán beborul és vége az egésznek... Miért van ez? Rpsszul vàlasztok vagy talán ez az én sorsom, az egyedüllèt.

2016. jan. 30. 05:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem ez lenne, és mindenkivel ezt tapasztalnám, lenne annyi logikám, hogy nem a másik nemet hibáztatom, hanem magamba nézek.


Érdekes, hogy előbb gondolsz arra, "az én sorsom", mint "az én hibám". Messzebb nem is taszíthatnád a felelősséget.

2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Arról hogy felszinesek a nők én miért tehetek?

Egyébként az összes nő ilyen aki körülöttem van, anyám, nagy néném, unokahugom, és egyébként ezt látom másoknál is ismerősök csajai stb.

Szerintem nem velem van a probléma, ugygondolom a "nők" elfelejtették mitjelent NŐnek lenni.. De lehet hogy rosszul gondolom, javítsatok ki ha tévednék!

Az egyiknap osszefutottam volt baràtnőmmel és beszélgettün, megétdeztem hogy szerinte miért felszinesek a nők és ő. Nem tudta megmondani..

2016. jan. 30. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy nő TÉNYLEG szerelmes valakibe , akkor azt az illetőt úgy szereti ahogy van. Még ha vannak külső vagy belső hibái is (mert mindenkinek van).


Szerintem egy kicsit általánosítasz. Majd jön az aki tényleg szeret:)

2016. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De nem gondolod, hogy a te hibád? MINDEN nő hibás, csak te nem?


Nézd, ha kipróbálok 20 fakanalat, és egyikkel sem tudok főzni, akkor valószínűleg nem tudok főzni, nem a fakanál hibája.


Miben voltak felszínesek?

2016. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nemhinném hogy az én hibám az hogy felszínesek a nők.. Hogy miben voltak felszinesek, mindenben!

Gondolom a válaszadók többsege is csaj, azért nemjött még válasz a kérdésemre ..

2016. jan. 31. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem amelyik nem felszínes kategória azt a te korodban úgy mondják, hogy 10 éve foglalt kategória. Szerintem oszd meg, ismerj meg 1-2 normálisat baráti szinten, a felszínesnek meg mosd át az agyát és irány az ágy oszt cső. Mit nem értesz ezen? Azért hiszed magadat előre megírt sorsúnak, mert mindent 1 forrásból vársz, pedig tudhatnád, hogy ha egy nőtől a felszínesnél többet is lehet kapni, akkor valószínűleg 1 pasi már megkapja tőle a "felszínesebb dolgokat" (is), azonban a jó társaságot nem lehet kisajátítani még párkapcsolat ürügyén sem.
2016. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ui: ráadásul csajt veszthetsz, de igazi barátot soha. Ezek meg az én tapasztalataim.
2016. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy fogy le? Miért nem vagy jóképűbb? Vagy mi?
2016. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a nők elfelejtették, mit jelent nőnek lenni? Hogy jön ide ez? nem arról van szó, hogy ki felszínes és ki nem? Azt hittem, emberségről beszélsz.
2016. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mennyivel elegánsabb!


"

Nincs szerencsém a lányokkal! Mit csinálhatok rosszul? 16/F"

2016. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!