Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha csak egy...

Mit csináljak, ha csak egy magam vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan egyedül érzem magam, nincs kivel beszeljek. A barátaim és a családom előtt is hazudnom kell, és ebbe már beleőrűlők.
2016. máj. 21. 22:53
 1/7 anonim válasza:
10%

Nem vagy vele egyedül...:)

Nem tudom hány éves vagy, hol élsz, de hidd el idővel jobb lesz.

2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

De tényleg nincs senki melletted?

Miért kell nekik hazudnod, nem fogadnának el?


Egyébként tudd hogy nem vagy egyedül. Legyél nyitott kezdj el ismerkedni, keress barátokat illetve szerelmet.

2016. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az interneten nagyon sok hasonló beállítottságú fiúval ismerkedhetsz.

Sok sikert.

2016. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan ugyanezt élem át én is, csak mint transznemű...próbálj LMBT közösségeket keresni (és ha még véletlen angolul is tudsz, az internet nyitott könyv a témában!)
2016. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem vagy egyedül...

Ha gondolod írj...

2016. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj magadban. Saját magadnak nem kell hazudnod, sőt jó beszélgetőtárs lehetsz magaddal. A családodnak meg ne hazudj, az nekik sem jó, neked sem, ha annyira nem szimpi nekik az igazság, akkor meg lehet mondani nekik, hogy menjenek melegebb égtájakra, (bár nem tudom miért kell hazudnod a családodnak).

Egyébként, ha egyedül érzed magad, akkor menj olyan helyre, ahol sok az ember, vagy sportolj, vagy csinálj valami olyat, ami felvidít, elfoglal.

2016. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban kell hazudnod?
2016. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!