Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem így magam? Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam? Már nagyon ki vagyok ábrándulva az ismerkedésből.18/F

Figyelt kérdés
18 éves fiatal srác vagyok Pesttől nem messze (de még mindig vidék). Nem bírok párt találni. 4 éve volt a legutolsó kapcsolatom. Ismerkedtem idősebb férfiakkal de úgy érzem mindenkinek csak a testem kellett (mivel eléggé össze vagyok rakva). Azok a srácok meg nem jöttek be akik komolyat akartak. Csak 1 jött be de az nagyon és neki is én de kitalálta, hogy csak barát akar velem lenni (pedig az elején közölte, hogy velem nagyon komolyra tervezi... de aztán megváltozott). Nagyon kiábrándultam az egész dologból főleg mivel a barátaim többsége már kapcsolatban vannak és én is vágyom rá. Nem hiszek már a szerelemben. Egy nagyon ronda és felszínes világban élünk. Vagy ezt csak azért érzem így mert kudarcok értek? Az lenne a legegyszerűbb ha kiölném magamból a vágyat egy pár iránt.

2016. febr. 26. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megéltem ezeket az érzéseket, párkapcsolatot akartam, de sajnos sokáig nem sikerült találkoznom egy olyan sráccal se akivel kölcsönös lett volna a vonzódás, fizikailag-szellemileg, de aztán végül csak találtam egy srácot akivel ez így sikerült, ugyan már nem vagyunk együtt de attól még előbb utóbb újra találkozok majd valakivel akivel érzem ,hogy működhet.


Te se add fel ezeket az érzéseidet ,hogy találni fogsz majd egy olyan srácot akivel sikerül egy párkapcsolatot kialakítanod, esetleg próbáld magad egy fajta takarékra rakni :) hidd el nem jó az, hogy ha teljesen kiölöd magadból ezeket a vágyakat mert akkor olyan leszel mint a legtöbb 40-éves kiégett meleg férfi.

2016. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy az annyira egyszerű lenne. Folyamatosan ezzel próbálkozom én is, de legfeljebb csak elnyomni tudom, és azt hiszem ez többé-kevésbé általános.

Lehet az ember karrierista, meg koncentrálhat a barátaira, de egy idő után úgyis felmerül benne az, hogy jó lenne egy társ, meg ilyenek.

Mondjuk 18 évesen szerintem még nincs okod ennyire leereszteni, főleg ha tényleg "jól össze vagy rakva" :D Bár egyébként teljesen megértem a szitut. Az idősebb melegek sokszor eléggé rámenősek, és tényleg csak AZT akarják, és... hát szóval nem könnyű olyat találni, aki nem csak külsőre fog meg, hanem tényleg egy hullámhosszon vagytok.

Ha pedig találsz ilyet, akkor az illető szimplán hetero. Dühítő nem? :D


Azért ne add fel.

21/F

2016. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha vannak is mélyvölgyek, azért ne legyél ennyire pesszimista és tudom, hogy ez így furcsa elsőre, de ne eröltesd a kapcsolatszerzést, hanem próbálj kicsit spontán ismerkedni és úgyis jönnek majd új arcok, barátok és így akár egy kapcsolat is :)

Fel a fejjel és ne add fel a dolgot!

20F

2016. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon reálisan látod a helyzetet! A többiek optimisták és biztatnak, ami jó. Az is előfordulhat, hogy egy kevésbbé jó külsejű és alacsonyabb szellemi horizonton mozgó srác gyorsabban megtalálja az igazit, mint te. Nem minden a külső és az intelligencia. Az élethez szerencse is kell! ;) Szóval get Lucky
2016. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel ezeket a vagyaidat semmiképp se
2016. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy előtted az élet, még sok pofára esés és sok boldog felhőtlen napok lesznek. Csak győzd kivárni, de feladni soha sem szabad :)


Mert amint feladod, és bezárkózol elveszed magadtól a lehetőséget, és mástól is. Hogy egymással boldogok lehessetek :) Szóval fel a fejjel, lesz ez még jobb is :)

2016. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyugtat akkor csak szexre se lehet találni megbízható állandó partnert...
2016. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

19 éves srác létemre sűrűn érzem azt, hogy "itt lenne az idő feladni" nem csak a szerelmet(vagy az én részemről a barátkozást is), hanem a munkabéli céljaimat is. Szerencsére ilyenkor látom, hogy mi az amit elértem és úgy állok hozzá, hogy a profizmushoz vezető úton sokszor el kell esnem, de akkor is megcsinálom, mivel látom, mennyit sikerült már elérni(másrészt meg csak 19 vagyok). Ez az ami éltet a párkapcsolat terén, bár nekem még nem volt senkim és barátaim sincsenek, szóval azt se mondhatom, hogy a szerelmi csalódásokból tudnék valamit felhasználni a jövőben, hogy mire figyeljek. Szóval, nem mindig minden olyan reménytelen, mint amilyennek tűnik...Ha valakivel nem jön össze a dolog, akkor valószínű nem egymásnak valóak vagyok, ha meg valaki elutasít, akkor meg ő az aki veszített, nem te. Amikor magányosnak érzem magam, én mindig más célokra koncentrálok, amiket el szeretnék érni.

Engem is érnek sorban a kudarcok minden felől, hidd el. Aki keres az talál, ne add fel, de ne is úgy éld meg ezt az egészet, hogy egy éven belül meg kell találnod életed szerelmét, különben összeomlik a világ. Néha akkor jön el a boldogság, a siker, amikor nem is gondolná az ember.;)


ui. Badoo-n meg nekem is lett volna lehetőségem sok-sok "pasival" "kapcsolatot" létesíteni, de amelyik ilyen volt, azt én bottal se ütögetném, szóval töröltem is magam az oldalról:P

2016. febr. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen ez, én is ezt érzem, de nem szabad feladni. Még csak 18 vagy, nem vagy lecsúszva semmiről, én már 26 évesen inkább... de azért reménykedem :)
2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 petike30 ***** válasza:
100%
Szia nem veled van a baj hanem a sokk kamus sajnos ez egy ilyen divet mostansàg
2016. febr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!