Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok képtelen megallni...

Miért vagyok képtelen megallni a helyemet egyetlen kozosségben sem?

Figyelt kérdés

Próbálom fejleszteni magamat amennyire csak tudom de előbb utóbb mindenhol visszautasításban lesz részem. Jól indult emveri kapcsolatok mennek tönkre stb.


Nem tudom mit csinálok rosszul. Hogyan tovább?

Valami tanáccsal tudtok szolgálni esetleg?



2016. máj. 23. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők másabbak mint te.

De emiatt nem te vagy a hibás, nehogy azt hidd.

És ne változz meg csak amiatt, hogy valaki elfogadjon, tedd azt, ami neked jó.

Sokáig nekem se voltak barátaim, de nem is nagyon érdekelt. Most találkoztam egy emberrel, akivel végre megtaláltuk a közös hangot.

Azt tudom tanácsolni, hogy add a valódi énedet, és ne hibáztasd magad, ha valaki visszautasít, az csak őt minősíti, hogy milyen más emberekkel.

De tényleg, tuti lesz valaki, aki ugyanolyan mint te, csak idő kell hozzá, hogy megtaláld. Szóval ne legyél ilyen szomorú! :)

2016. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szeretnél kicsit beszélgetni erről bővebben? nekem is hasonló problémáim vannak.
2016. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos1964 válasza:
Eleg valoszinu, hogy homar vagy. Ezzel nincs gond. Szerintem el kene menned Mohacsra (en is tervezem) mert ott nagyon sok uj "barattal" lehet talalkozni. Kitartas, es sok sikert!
2016. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!