Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem halottnak a lelkem?

Miért érzem halottnak a lelkem?

Figyelt kérdés

Annyira üresnek és semmilyennek érzem magam. Nem tudok örülni semminek, állandóan rossz a kedvem, sokszor magam alatt vagyok, lehangolt is elég sűrűn.

Vágyom valamire, mert érzem (már amikor érzek bármit is), de fogalmam sincs, hogy mire. Azt hiszem depressziós vagyok. Szükségem lenne valamire, de nem találom ezt a dolgot meg semmiben se.


2016. máj. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem irtál volna le, teljesen passzol rám , énis mindig szomoru vagyok , sokszor vagyok lehangolt, meg én könnyen felidegeskedek .

2-3 éve Teljesen más voltam most meg mintha kicseréltek volna.

De én már csak ilyen maradok életem végéig.

2016. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen en is tokreilyen vagyok.. de en ugy h boldog lennek ha nem itt lennek. Ugy erzem mashol van a helyem ezert nem erzem magam jol neha.
2016. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt depressziós időszakom, tudom milyen. Az a helyzet, hogy ha kiakarsz belőle jönni akkor ezen neked kell változtatnod. Próbálj pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, akarj változni. Tűzz ki magad elé célokat és ne legyen semmi más fontosabb a te boldogságodnál. Tudom, hogy nem egyszerű és nem is egyből fog sikerülni, de hidd el, hogy lehetséges. Ha szeretnél beszélgetni akkor írj privátot :) szívesen mesélek a rosszabb napjaimról, illetve meghallgatlak és ahogy tudok segíteni fogok.
2016. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 OBakkermanO válasza:

Sziasztok!

A válasz egyszerű!

Újdonság kell, kiszakadni a mindennapokból és kipróbálni mindent, amit csak lehet. :)

Ha nem vagytok kapcsolatban, érdemes kicsit pozitívabban nézni a dolgokat, hogy más ne érezzen minket energia vámpírnak és ne kerüljék a társaságunk.

Ha sikerül derűsebben kimenni az utcára, meglepődtök majd a pozitív visszajelzések láttán és ez még inkább csak erősíti a magabiztosságot!

Ha az egészséges ego is rendben van, könnyű dolgotok lesz a kiszemelteteknél.

Végszóként; általában a párkapcsolat hiánya idézi ezt elő, ha nem akkor ahogy kezdtem a szöveget.

Ha ez sem működik, akkor csak várnunk kell, hogy az idő és a környezeti behatások alakítsanak minket.

Minden problémát könnyű megoldani, de ez csak nekünk megy!

2017. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!