Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vágyakozás a pesti élet után!...

Vágyakozás a pesti élet után! Tényleg olyan jó, mint aminek látszik?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Azt látom,hogy az én korosztályom tök jól el van ....egyetem.. amellett társaságban van mindig jó helyeken buliznak. Én meg nem igen tudok eljutni ilyen helyekre mert mások sirnak, hogy drága, nincs pénzük, én is dolgozok és kb ebből áll az életem, mondjuk munkamánias nem vagyok de ott társaságban vagyok, mert tök ritka ha eljutunk valahova, pedig kifizetnék én bármi belèpőt ez nem izgat. Általába délután beülünk valahova, de az màs az egyetemistáknak meg ez már tök természetes
2016. máj. 29. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgyérzem,hogy egy egyetem miatt nem tudnám eldobni a munkámat azt sem szeretném,hogy mindig a szüleimtől kelljen a " luxus" kiadásra pénzt kérni, amikor már vagyok olyan,hogy el tudjam magam tartani. Talán ha jobban tanultam volna.. Mehettem volna egyenesen egyetemre.. De most ugy érzem,hogy nem tetszene ha elesnèk a havi fizetésemtől.. Sokak az iskolàban ülnek igy kevés pènzük van ( vagy hát apjuk rendesen pakol alájuk pènzt .. Nekem meg ott a keresetem, de életem nincs.. Olyan nincs amit akarok!
2016. máj. 29. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:
21 leszek, 1 éve dolgozok, most megyek egyetemre. Félreraktam annyi pénzt, hogy másfél évig biztosan el tudok lenni vele, utána meg valami egyszerű melót szereznék. Szerintem sosem késő, csak előre kell nézni!
2016. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért.

Néha dönteni kell.

Szia,ilyen a felnőtt élet.

2016. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennèk egyetemre,ha utána visszamehetnék a jelenlegi helyre dolgozni,de aki egyszer eljön, többet nem mehet vissza. Szeretek ott dolgozni( bár ha tanulok valamit és vissza megyek, akkor hiába az egyetem..) az a baj,hogy nehezen tudom elengedni a megszokottat. Jó a társasag ott de nem teljesen a korosztályom.
2016. máj. 29. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy nem a korosztályod. Nekik gondolom már gyerekük van, se idejük, se pénzük szórakozni. Munkahelyen kívül meg gondolom nem tudsz ismerkedni, mert ma suli meg meló mellett ki tud és hol ismerkedni?
2016. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

személyiség és társaság függő is, hogy mennyire megy a bulizás és mennyire élvezed. Budapesten is vannak olyanok, akiknek szar az élete, semmi nem jön össze, sőt olyanok is, akik nem is vágynak arra, amire te igen.


a fővárosban sok minden történik, sok féle lehetőség van, de a bulizás nem minden. ha ennyire hiányzik a bulizás, akkor vegyél ki szabadságot, utazz fel egy hétvégére, vagy valami fesztiválra. kereshetsz valami olcsó szállást, szórakozd ki magad, aztán menj vissza a munkahelyedre. ez persze nem ugyanaz, mint ha bármikor csak kiugorhatnál bulizni, de átmeneti megoldásnak jó lehet.


egyébként egyetemek nem csak Budapesten vannak, a nagyobb egyetemi városokban, sőt talán minden nagyobb iskola környékén megvannak ugyanezek a dolgok. főleg bulizás, szórakozás tekintetében.


nem derült ki, hogy mit dolgozol, de egy egyetem után valószínűleg mégjobb lehetőségeid lennének az elhelyezkedésre és az sem olyan biztos, hogy ugyanoda nem vennének vissza egyetem után - főleg, ha most elégedettek veled. jobb helyen még anyagilag is támogatják, hogy a dolgozójuk tanuljon és mégkomolyabb tudással szolgálja a céget - tanulmányi szerződéssel meg még a hűsége is megvásárolható, hogy fel se mondhasson adott ideig, vagy vissza kell fizetnie, amivel támogatták a tanulmányait. egyetemet is lehet levelezőn, munka mellett végezni, ami szintén nem könnyű, de ugyanakkor nem is teljesen lehetetlen, sokaknak sikerült már.


szóval lehetőségek vannak, csak az a kérdés, hogy te mit választasz.

2016. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy automatikai cégnél dolgozom.. azt mondják és elvileg úgy is van,aki egyszer fel mond,az örökre kizárja magát magát onnan.. bár most egy illető vissza lett véve állítólag.. viszont sorra mennek el az emberek, nyilván ezért vették vissza.. meg hallottam olyasmit is,az iskola fizeti a tanulást( vagy ha felkérik egy adott pozicióra,de nincs iskolája) ezt nem tudom pontosan.. gépészmérnöknek lehetne pl tanulni..
2016. jún. 1. 16:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Munkahely fizeti a tanulást.
2016. jún. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!