Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Feladni vagy tovább küzdeni?

Feladni vagy tovább küzdeni?

Figyelt kérdés
Ha az életben mindent, de tényleg mindent elcsesztél, mindenkit mélyen megbántottál, nem maradt semmid és senkid, mit érdemes csinálni? Feladni vagy tovább küzdeni? Annyira elfáradtam...

2016. máj. 28. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Célokat kell keresni és utána elgondolkodni a halálon. Ha találsz normális és teljesíthető célokat, akkor sokkal jobban fogod magad érezni.
2016. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Mi feladni?

Még csak most kezdesz el majd változni. Ezt sosem érdemes fel adni, mert ha jól csinálod, élvezed ahogy fejlődsz.

Ha segítség kell, írj.

2016. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Még csak most kezdesz el majd változni. Ezt sosem érdemes fel adni, mert ha jól csinálod, élvezed ahogy fejlődsz."


Változni? A világ legnagyobb idiótájából mi lehet belőlem?

2016. máj. 28. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár én fél éve járok pszichoterápiára. Emberek vagyunk,és tévedünk,ha nem vagy elégedett magaddal akkor kezdj el változtatni dolgokon. Tudom,mondani könnyű,pár napja én is olvasgattam öngyilkossággal kapcsolatos cikkeket,de ha pl akkor feladtam volna mielőtt még pszichológus segítségét kérem,akkor azért pár dologból kimaradtam volna. Pl azóta 2 nagyszerű embert ismertem meg,nyelvvizsgáztam stb...ha gondolod írd meg privátban mi a baj,és nem szégyen segítséget kérni ha összecsapnak a hullámok a fejed felett.
2016. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kellmagadnak megbocsátani. Aztán azok bocsánatát kérni,akiket megbántottál.
2016. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
#3: na látod. Annál már csak jobb lehetsz.
2016. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lonely cedar válasza:
83%
Kuzdj tovabb batran. Epits fel mindent magadkorul ujra
2016. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jó katona felismeri a vesztes csatát. Én így vagyok és feladtam.
2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A jó katona felismeri a vesztes csatát. Én így vagyok és feladtam."


De én a háborúról beszélek, nem egy csatáról...

2016. máj. 28. 14:48
 10/11 A kérdező kommentje:

"Kuzdj tovabb batran. Epits fel mindent magadkorul ujra"


Lehet, hogy igazad van, de elegem van már, fáradt vagyok, és megint mindent a nulláról kéne kezdenem...

2016. máj. 28. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!