Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a hajdú-bih...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a hajdú-bihari lányoknak nem jövök be többnyire, ellenben pesti és dunántúli lányok meg kedvelnek és még külsőre is bejövök a többségüknek? Ez hogy lehetséges, szórakozik velem az élet? Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nem ez az oka. Csak véletlen gondolom. A kettő hogy függ össze?
2012. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a hajdú-bihariak láttak élőben is, a pestiek és a dunántúliak pedig csak képen, és élőben ronda vagy, képen pedig nem annyira. Az is lehet, h kicsi vagy, és ez a képeken nem annyira látszik.
2012. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én most netes ismerkedésről írtam, élőben egyik sem látott se a hajdú-bihariak, se a dunántúliak, pestiek!


Mégis észrevettem mennyivel másabbak a dunántúli, pesti lányok, sokkal kedvesebbek és némelyikük nem is tagadta, hogy helyes vagyok és bejövök neki nagyon is.


Na erre varrjatok gombot, mert nekem ez az egész nagyon fura, vagy másképp gondolkodnak a dunántúli lányok és kevésbé nézik csak a külsőt vagy csak ekkora pechem volt, hogy a környékbeli lányoknak nem jöttem be.

2012. máj. 15. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajts rá a dunántúli lányokra...
2012. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz költöznöm kéne. :D
2012. máj. 15. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A dunántúli lányok is csak a külsőt nézik, legfeljebb nekik kicsit más az ideáljuk, és jobban beleférsz.
2012. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!