Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki véletlenül tudna...

Valaki véletlenül tudna segíteni rajtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudjátok alapból nem vagyok egy stabil lelki állapotú ember de ha valami bántott mindig tudtam mit kéne változtatnom az életemben. De most nem tudom mi tévő legyek. Nagyon nagyon egyedül érzem magam még társaságban is,akkor is ha a legjobb baratnőimmel vagyok. Sokszor féltékeny is vagyok és úgy érzem hogy nem számíthattok az emberekre és hogy nem is vagyok olyan fontos a barataimnak sem mint azt mondják. És ez nagyon szomorúvá tesz. Nagyon kötődöm a múltamhoz és rettegek a jövőmtől. Es mindenheten belezugok valakibe. Nem tudom ha van valami jó ötletetek ami segítene nekem megköszöném ha leírnátok !

2016. jún. 5. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Ne aggodalmaskodj semmi miatt. Ami elmúlt, elmúlt. A jövőt meg te határozod meg. Szóval nem kell görcsölni semmin.

Egy lazító masszázs kéne még neked. :)

2016. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján kamasz lehetsz.

Kicsit nehezebben megy neked a kamaszkor.

2016. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: az tényleg nagyon jól jönne :D

2.válaszoló: igen most tartok a kamasz éveimben de ez talán inkább azzal lehet összefüggésben hogy a szüleimmel sosem volt olyan erős kapcsolatom. Mármint van három tesóm és inkább rájuk irányult a figyelem.

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget. Akinek van még ötlete jól esne ha megírná

2016. jún. 5. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

NNagyon hasonló cipőben jártam.. Mi történt a múltadban ami miatt ide jutottál?

18/F

2016. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég sok dolgot felsoroltál, amik közt nem feltétlenül van összefüggés. A kérdésed alapján nagyjából arra tudok következtetni, hogy nincs hiteles emberi kapcsolat az életedben.
2016. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!