Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha ennyire szeretek...

Normális, ha ennyire szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. Világ életemben szerettem egyedül lenni, de ez az állapot nagyjából az utóbbi 2-3 évben csúcsosodott ki.


Nagyon szeretek egyedül lenni. Mivel még itthon élek, nagyon tudok örülni annak, ha 1-2 órára, vagy akár egy fél napra is egyedül tudok lenni. Nem csinálok olyankor semmi érdekfeszítőt (készülök a vizsgáimra, laptopozok, tabletezek, olvasok), nem bömböltetem a zenét, nem mászkálok el, nem hívok fel senkit magamhoz.


Viszont néha, 1-2 éjszakára koliba kellett mennem ebben a tanévben az egyetem miatt (más városban van az intézmény és más városban élek), ami szine maga volt a valóra vált álom. Magamra zártam a szoba ajtót, végképp nem szólt hozzám senki, nem zargatott senki. Halálos nyugalomban, csendben elvoltam magamnak, csak az egyetem miatt tettem ki a lábam a szobából, vagy a bolt miatt (senkit nem ismerek a koliból és az egyetemről sem jött fel senki, míg koliban voltam)


Normális, ha ennyire 'magamnak való' vagyok?


22l



2016. jún. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, ha tényleg ilyen vagy, és titkon nem vágysz hatalmas baráti körre.


Én is ilyen vagyok, de sokan nem hiszik el, hogy nem félek/sírok/szenvedek egyedül.

28/L

2016. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Te olyan vagy mint én, csak lányban. :D


23/F


Egyébként teljesen normális vagy. :)

2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Leírtak alapján ez egy teljesen átlagos dolog. Mert nem viszed túlzásba, hogy nem szólsz hozzá senkihez, csak hogy hagyjanak meg ilyenek, nem? Ameddig ezeket nem csinálod okés. Meg nem rázod le az embereket se gondolom.. Mindenki szeret nyugodtan lenni egyedül néha, nincs ebben semmi rossz ameddig tényleg nem viszed túlzásba.
2016. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én is ilyen vagyok. Így vagyok maximálisan nyugodt és kiegyensúlyozott. Városi garzonomban egyedül élek és néha kimegyek a falu szélén lévő, szomszédmentes üres szülői házhoz. Mindkét életmód maga a mennyország nekem. Kirándulni is egyedül szoktam, régebben motorral bejártam Európa nagy részét. Persze ha korra és nemre való tekintet nélkül olyan társaságom akad akik nem mások bosszantására és idegesítésére vannak berendezkedve, akkor nagyon is szeretem a társasági életet. Egyszerűen a kocsmára hasonlító társaságokra nem tartok igényt, ahol a jelen lévők azon versengenek hogy ki tud jobban kicseszni a másikkal valamilyen formában. Na az utóbbi a nem normális. De az teljesen normális ha valaki olyan mint például te.

48/F

2016. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, hogy nincs ezzel semmi prob, én is ilyen vagyok. :)

20 L

2016. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Volt olyan, hogy napokig ki sem mozdultam a házból, amikor munkanélküli voltam.

Nem hiányoztak az emberek. Rohadt durvának és primitívnek találom a többségüket és nem akarok velük lenni.

Szerintem ti is így vagytok velük, ezért az egyedüllét szeretete. :)


24/F

2016. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!