Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Váltsak pszichológust? Vagy...

Váltsak pszichológust? Vagy én állok hozzá rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Életemben először rávettem magamat, hogy elmenjek egy pszichológushoz. Elég sokrétű poblémám van. Az egyik fő gond, hogy nagyon nehezen tudok kialakítani emberi kapcs.-okat, de ha mondjuk sikerult, azt a kapcsolatot nem tudom fenntartani és ha valami konfliktus helyzet/negatív tényező jön létre akkor egyből eldobom az egészet. Eddig kétszer voltam a pszichológusnál és úgy érzem, hogy nem igazán ért meg engem, igaz ez csak a 2. Alkalom volt és ez még csak a kezdet. De szinte csak engem ismételget a doki, nem térünk ki az okokra stb. Annyit tanàcsol, hogy járjak el egyedul ide-oda ismerkedni. Oké, de ez az ami nem megy és a módját nem tudom. Szerintetek 2 alkalom után kiderülhet, hogy nem megfelelő a szakember, úgymond nem illetek össze? Köszi a válaszokat


2016. jún. 17. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, rossz kategóriába tettem, de nem tudom már átállítani :/
2016. jún. 17. 16:36
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Kicsit konkrétabban is leírhatnád.Szóval elmondtad neki a problémádat és ő mit mond rá?Miket kérdez?Miről próbál veled beszélgetni?

Hány éves vagy?Fiú vagy lány?

2016. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok egyébként szerintem a pszichologusnal amit erezned kell az a bizalom vagy egyfajta megérzés hogy igen vele jo lesz es ha a masodik alkalom utan sem erzel ilyesmit akkor lehet hogy nem ő az embered.
2016. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is érti igazán a problémádat szerinted? csak általános dolgokat tanácsol?

vagy azért próbál megoldásokat keresni?

ha nem tudsz dönteni akkor várj még 1-2 találkozót

2016. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem èrti, mondjuk mèg sok dolgot nem is tudtam neki elmondani, de olyan, mintha elsiklana a lènyeg felett ès mindennapi dolgokat tanàcsol, amiket kb. èn is tudok magamtòl, csak nem tudom a gyakorlatban megvalòsítani. Tanàcsolt 1-2 dolgot, hogy el kellene költözni, emberekkel talàlkozni stb.
2016. jún. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!