Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek különc?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim és kilogok minden sorból, társaságból, mint egy fájdalmas hüvelykúj ez eleinte nem zavart, de mostmár kezd kicsit kinos lenni, hogy nem merek közeledni más emberek felé.
2016. jún. 24. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
hüvelykujj*
2016. jún. 24. 18:12
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Tudatosan neveld át magad.

Keress okot mindenre. Így eltüntetheted oktalan dolgaid.

Csak legyél tudatában velük.

2016. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
mosakodj
2016. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figyelj inkább légy külön minthogy egy kép mutató senki légy aki részegre issza magát minden hétvégén

Ne törődj másokkal, de ha téged ez zavar akkor próbálj mindenkihez lenni,köszönj mindenkinek és egyszer majd be fognak fogadni.


Figyelj én is különc vagyok,egyedül vagyok majdnem mindig(és igen tud ez rossz lenni nagyon is)

De én csak azért is ilyen maradok:)

2016. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én egyébként sokszor örülök is, hogy kilógok a sorból, de néha meg nem :)


Igazad van utolsó :)

2016. jún. 24. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:

MARADJ KÜLÖNC!

De komolyan, mások miatt ne változz meg, mert nem veled van a hiba.

Én például előbb olvasok el egy könyvet péntek este, mint hogy elmenjek egy buliba. Sőt simán lemondok egyet az utolsó pillanatban, ha nincs kesvem elmenni. Nem szeretem azokat a zenéket, amiket a korosztályom hallgat, nem szeretek barátkozni és kedvességet színlelni. Van egy elég sajátos személyiségem amire legtöbben azt mondják hogy szarkasztikus, flegma, pedig ez mindig igaz:D. De a legjobb barátaim mégis a "népszerűek" közé tartoznak, általában az összes buliba elhívnak, ha nem az nem is kifejezetten érdekel. És általában rólam mondja mindeki, hogy "utálok" mindenkit. Hidd el nekem te teljesen ok vagy, a többiek járnak rosszul ha meg sem akarnak ismerni.

2016. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!